Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 8 év együttlét után nem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év együttlét után nem kéne már eljegyezni valakit? Férfi 32, nő 25

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 10:04
1 2 3 4
 21/33 dgina válasza:

Fontos lehet, hogy az "együttlét" az csak randizgatásos dolog (hol nála-hol nálam) vagy együtt is életek?! Ha együtt éltek, akkor miért mondod, hogy "nem vállal fel a világ előtt"?

Nem egészen értelek. Egy esküvővel szerinted jobban felvállalna?


Ha fontos számodra az esküvő, akkor ülj le vele és beszéljetek róla. Ha eddig nem hozta fel, akkor neki nem fontos vagy nem számít.

Viszont ha neked fontos, valószínűleg azt mondja majd, hogy "nekem tök mind1, de ha te ennyire akarod, legyen". És mindenki boldog lesz. Ne verjen közétek éket, hogy te esküvőn töröd a fejed (vagy legalábbis eljegyzésen) neki pedig eszébe sem jut.

Beszéljetek!


Ha titokban ezen rágódsz, megmérgezheted vele a kapcsolatotokat!

2011. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
De. No komment. Ha magától erre a férfi nem jön rá nem érdemes rá várni, mert az életben más fontos döntéseket sem lesz képes meghozni.
2011. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Én és a párom lassan 9 éve élünk együtt. Jóban, rosszban, egészségben, betegségben, szegénységben (gazdagság nem volt még :D ) stb... Eddig nem volt lánykérés, és ezután sem lesz. Nem hiányzik az a papír egy kicsit sem, attól nem leszek boldogabb. A milliós összeg elverése sem érdekel, amiért egy napig minket "ünnepelnének" az ismerősök. Fölösleges felhajtásnak tartom a nagy lagzikat. Annak az árából annyi minden mást lehet kezdeni szerintem... Mi inkább elmegyünk kirándulni annyiból, amennyiből más jegyűrűt vesz. lehet ez nem a megszokott hozzáállás, de mi így vagyunk egy pár, papír ide, vagy oda. ;)
2011. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
Érdekes...amúgy lakva ismerszik meg az ember. Nálunk 3 hónap után volt lánykérés,6 hónap múlva esküvő. Már 5 éves házasok vagyunk :D
2011. nov. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanúgy 8 éve vagyunk együtt, szó már volt esküvőről, de nem sietünk vele, mert igazából nem változtat semmin, csak jó nagy kiadás a nagy család miatt. Az a lényeg, hogy 8 éve nagyon boldogok vagyunk, és szeretjük egymást, egy papírtól nem lesz jobb, csak hivatalos. Ilyeneken nem kell aggódni,lényeg, hogy boldogok legyetek.
2011. nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
Szerintem ezt nektek kell megbeszélnetek egymásközt, hogy miért nem akart eljegyezni. De ha így is jól megvagytok akkor ez igazán nem számít. Szeressétek egymást és kész.
2011. nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

A 10.23-nak bizony hogy 100%-osan igaza van!:)

Kivételek persze akadhatnak, de aki másfél, 2, najó esetleg 3 év után (mert lassan őrölnek nála Isten malmai) nem akar házasodni, az nem is fog. Mert korunk király kis problémájával az identitásváltsággal küszködik, és ezért fél elkötelezni magát.

2011. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki, hogy te esküvőt szeretnél. 32 éves fiatal, 25 pedig méginkább, legalábbis ő biztosan úgy érzi, és nem gondol rá, hogy már házasodni is lehetne, mert hát valamikor esetleg gyerek is jó lenne, és mondjuk neked az házasság nélkül nem tetszene. Vannak férfiak, akik nem elég bátrak hozzá, hogy ezt kezdeményezzék, mert félnek az elutasítástól, és attól, hogy akkor elveszítik a nőt, vagy nem akarják, mert sokmindenben a nőnek adják a döntést. Nem értek egyet azzal, aki szerint az ilyen férfi más fontos döntéseket sem tud meghozni az életben. Ismerek olyat, aki egyéb kérdésekben villámgyorsan, és határozottan dönt. Valamiért a barátnőt pedig annyira "kényezteti", hogy legyen úgy, ahogy ő akarja, akkor is, ha maga is tudna dönteni. Ez nem ok arra, hogy elhagyjad. Esetleg mérlegelned kellene, hogy mindig a te akaratod érvényesül-e mindenben. Ha igen, akkor pedig azt, hogy időnként átengednéd-e a döntést neki, akkor is, ha az ellentétes a tieddel. Ez azért fontos, mert évek múlva lehet neki is önállóbb akarata, és akkor engedned kell, különben konfliktus lehet.

Az is lehet, hogy nem akar házasodni, mert az első komoly kapcsolata vagy. 24 évesen még szűz is lehetett. Ez egy kicsit probléma. Működhet, de az is lehet, hogy egyszer majd felkelti a kíváncsiságát egy másik nő....

Mindenképpen meg kell beszélned vele, mert szerintem az őszinteség nagyon fontos a kapcsolatban.

2011. nov. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én 11 évig "udvaroltam" a kedvesemnek . Akkorra értett meg a kapcsolat , hogy továbblépjünk . 10 éve vagyunk házasok .
2011. nov. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Pont anelkul mukodik :)) ez a titok :)))))))))))))))
2011. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!