Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 8 év együttlét után nem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év együttlét után nem kéne már eljegyezni valakit? Férfi 32, nő 25

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 10:04
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Az együttlét lehet az hogy együtt jártok, vagy élettársi kapcsolat is.De bizonyára ha mindketten ezt 8 éven keresztül kölcsönösen vállaltátok, akkor ebbe nem lehet beleszólni, v tanácsot adni.A folytatáshoz vagy változtatáshoz mindkét fél őszinte hozzáállása szükséges.Lehet, hogy nektek így megfelel.Ha csak egyikőtök akar eljegyzést v házasságot és a másik nem, akkor ez azt sejteti hogy az a másik nem akar felelösséget vállalni.Ebben az esetben talán jobb lesz, ha az a 8 év csak emlék marad.
2011. dec. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Mi 3 éve vagyunk együtt, ebből 9 hónpot suli alatt koleszban egy szobában laktunk, azóta 1,5 éve szülőktől függetlenül lakunk.

Azzal a feltétellel költöztem össze, hogy ondolja meg mégegyszer, emrt én nem lakom huzamosabb ideig "csak úgy együtt"..

Lassan az én türelmem lejár, igaz gyakran bezsélünk, h majd ha házasok leszünk, gyerekeink lesznek.....stb, nekem már kevés a csak beszélünk róla. nagyon szeretem a párom, és nem akarom, siettetni, h. kényszer legyen:S

Nah mindegy ez is emgér egy külön kérdést...


A lényeg, hogy én 3 év után jutottam erre, 8 év után ezen már lehet késő keseregni,igaz még csak 25 vagy....dobd fel a témát, h mik a tervei....

Én azért vagyok gondban, mert jól tudja h ha ő készen áll akkor 2013 tavaszán jó lenne babázni, amit feleségként képzelek el, tehát tudja, de nem lép, nincs készen, és nem tudom ez meddig tart, ezért nem tudok mit mondani....

Neked talán van sanszod bedobni a témát, és tisztázni a dolgokat...


24/N (párom is 24)

2011. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

nem tudom. talán azért nem kéri meg egy férfi a nő kezét mert ő nem tartja fontosnak a házasságot.

de 8 év elég sok idő ...

nekem speciel nem kellett várnom. 1 hónap után megkaptam a jegygyűrűt, és jővőhéten lesz az esküvőnk...

anyukám erre azt mondja, hogy akit másfél 2-3 év után nem vesznek el azt már nem is fogják. de ez nem törvényszerű.

meg kellene beszélni hogy ki mit vár el a kapcsolattól, és hogy az elvárások összepasszolnak e.


25/N

2011. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!