Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 hónap együttlét után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 hónap együttlét után üzenetben való szakításról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Hát mikor utoljára találkoztunk, megölelt,mondta hogy szeret, és hogy este beszélünk (aznap megbántottam,és félre is értett pár dolgot,de akkor is azt mondta,h szeret)

panaszkodott h nem bírja a tanulást,amit szülei erőltetnek egész délután+hétvégén... én meg biztattam,hogy kicsit többet pihenjen,mert márc. 15-én nincs suli,többet pihenjen ezért,ne tanulja agyon magát.. szüleinek szúrta ez a szemüket -.-

Nem beszéltünk este, csak üzenetet küldött,h megbántottam,nem akar velem beszélni, azóta másik üzenetben,hogy nem akar velem személyesen beszélni erről,hogy váljunk külön utakra...

majd hétvégén írta,hogy mégis szeretne beszélni erről...másnap reggel pedig írta,hogy mégsem akar találkozni, ne keressem,ne hívjam...

írtam neki azért még,hogy tisztázhassuk a félreértést..de nem válaszolt, törölte a leveleket.

Mikor utolsó találkozásból hazament, akkor szüleivel beszélgetett a napról.

Szülei keze van a dologban,ellenem fordították,eltiltották h találkozzunk.

14 hónapig tenyeremen hordoztam, soha nem volt nagy vitatkozás... 1 személyes találkozás,hogy békében beszéljünk,és úgy szakítsunk mikor meghallgatta,mit értett félre... nem járna ennyi?

Hatalmasat csalódtam, mert mondta h ő soha nem így intézné le a kapcsolat zárását,h üzenetben...

kérdések? vélemények?


2010. márc. 27. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Velem 1 hónap után szakítottak msn-en, akármilyen rövid volt, baromi szarul esett, hogy ennyire nem tartott semmire.
2010. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

köcsög dolog

mindenki "megérdemel" egy személyes szakítás, lássa, hogy megbántja a másikat, és igenis érezze egy kicsit sz*rul magát miatta

1-2 órát igenis rááldozhat az életéből, pláne 14 hónap után, elég sokat kéne hogy jelentsen a másik..

2010. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szülő mit szól bele? És ki hallgat rájuk? Amire a szülők nemet mondanak szinte mindig csábító. Namindegy.

Nem személyesen szakítani az egyik legnagyobb suttyóság a földön. A másik az, ha te hívod magadhoz a másikat és mikor nagy boldogan megérkezik kirakod. Ha már nem kell neked menj szépen el hozzá és vedd a fáradtságot, hogy a szemébe nézel.

2010. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igazad, de járna.Ez nagyon gerinctelen dolog.Ne is törődj vele.(tudom könnyű mondani)Majd jön valaki, aki megbecsül.

(én 9 év után nem kaptam ennyit....)

2010. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szar:S főleg 14 hónap boldogság után nem jár annyi,h személyesen beszélhessek vele -.- , hatalmasat csalódtam,hogy így döntött.. nem tudok a sok boldog hónapra gondolni,egy ilyen szakítás miatt...
2010. márc. 27. 16:06
 6/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy és fiú vagy lány?
2010. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

az exem nagyon családcentrikus volt, hallgatott szüleire ha mondták neki h korábban mennyen haza 1-1 hétvégén ...

és hát törődött a jövőjével, szülei belebeszélték,hogy mellettem nem fog tudni úgy tanulni,hogy fősulin helytálljon, bizonytalan helyzetben volt az exem és így telebeszélték.

Muteromat meg leoltotta annya,hogy minek szól bele a "mi" kapcsolatunkba,hogy kettőnknek kell megbeszélni,ők meg táplálták exembe a dolgokat...

tönkreteszik lányukat nem esik le nekik,összeroppan a suliban való elvárás miatt,én ezen akartam segíteni,hogy pár órával többet pihenhessen, erre kaptam a leszúrást...

dühös vagyok rá.

2010. márc. 27. 16:11
 8/15 A kérdező kommentje:

20F exem 19 éves....

gyerekes mondhatom, és még ő vágta fejemhez az után a rossz hétvége után,hogy gyerekes vagyok, én bevallottam h az voltam, de erre a szakításra nemtok mit mondani

2010. márc. 27. 16:12
 9/15 anonim ***** válasza:
jahh az más én azt hittem vagytok 13-16 évesek kb, de így felnőttek ilyet csinálnak egymással, ennyi tisztet nincs a csajban, hát ez a "bizonyítéka", hogy mennyire is szeretett és tisztelt 14 hónap alatt...
2010. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát igen ez a durva,hogy szeretett,és így sem akar látni -.-

tuti hogy szeretett,ezt tudom 100%osra, szal ne gondoljátok h nem szeretett,mert olyat tett akkor is amit nem tesz meg olyanért akit nem szeret,de az más téma...

a párkapcsolatot és a tanulást külön lehetne választani, de ilyen szülőket -.- ha muterom ilyen lenne én már évekkel ezelőtt elmentem volna tőle...

én bocsánatot kértem,amiért bunkó voltam mikor itt volt utoljára, meg is bocsájtott,de telebeszélték és látni sem akar.

Minden hétvégén azt mondta,h ismerősei örülnek h boldogok vagyunk,hogy jó pár vagyunk, álompár stb...és tessék 1 kritikus hétvége, már szakít...

én már nem írok neki, húgával beszélgetek,hogy elmondjam neki szerintem ez gerinctelenség volt.. (azt mondta ő sem érti nővérét h miért viselkedik így)

De majd mikor előrehozott érettségit leteszi németből, majd visszasírja ezt a boldog 14 hónapot,hogy hülye volt,hogy meg sem hallgatott...

2010. márc. 27. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!