Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ráveszi magát?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráveszi magát? Férfiak?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy semmit nem tudok az eljegyzésem körül, mivel meglepetést szeretnék (ezt a páromnak már évekkel ezelőtt mondtam).

Már 4,5 éve vagyunk együtt, egyetemisták vagyunk. Egy szombat este borozgattunk az egyik barátunknál hazafele szóba került az eljegyzés, nem álltam meg, hogy ne kérdezzek. Kicsit felszabadultabb volt a bortól, megnyílott, azt mondta fél attól a felelősségtől ami rá szakad az eljegyzés után. Azt mondta attól a perctől felelősséggel fog tartozni irántam, és ez megrémíti úgy érzi nincsen kész rá. (persze már most is felelősségteljes, de ez más tészta...)

Nyáron szeretnénk összeköltözni, nem tudom addig rá veszi-e magát. Szerintetek?


2012. jan. 4. 22:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem az a furcsa az egészben, hogy borozgatás utáni megnyílás kellett ahhoz, hogy ezt el tudja neked mondani. egy 4,5 éves kapcsolatban ennek szerintem jelentősége van
2012. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg,hogy mit hoz magával az együttélés,és ezt nem azért mondom,hogy ijesztegesselek,de nem egy pár volt az ismeretségi körünkben akik összeköltözés után,egy két hónappal szétmentek.Az együttélés a legnagyobb próba,nem az eljegyzés vagy a házasság.Mi 9 éve vagyunk együtt párommal,nem házasodtunk össze,mert egyenlőre nincsenek nélkülözhetetlen százezreink,hogy kidobjuk egy egyszeri bulira.Eljegyeztük egymást,de én úgy gondolom ha ez így marad még 20 évig nem fog zavarni,nálam már nem tesz hozzá semmit ehhez a kapcsolathoz,hogy hivatalosítsuk az életünket.

De mint mondtam az együttélés nekünk is sok gondot okozott,össze kellett csiszolódni,pedig már akkor két éve együtt éltünk,és azt hittük ismerjük egymás minden mozdulatát.Tévedtünk.De sikerült!


Előbb költözzetek össze,és ha egy év múlva is együtt vagytok még,akkor hajrá,tényleg összeházasodhattok.


Sok szerencsét!

2012. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!