Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért jó az, ha a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az, ha a neten kürtölik világgá?

Figyelt kérdés

Ha engem eljegyezne a párom, tuti nem az lenne az első dolgom, hogy kitegyem facebook-ra, vagy akárhova, hogy eljegyeztek. Nem akarnám, hogy a családom, barátaim egy bejegyzésből tudják meg. Sokkal jobb személyesen elmondani és látni az örömöt az arcokon, mint számolgatni a lájkokat, nem?

Ezzel szemben mégis azt látom, hogy egy csomó párnál ez a legelső dolog amit megtesznek. Utána jöhet minden más. Persze egy idő után kiírja az ember, meg szeretné, ha mindenki tudná, hogy mennyire boldog, de talán nem ennek kéne az elsőnek lennie, nem?

Vagy én vagyok a furcsa, hogy szemet szúr nekem az ilyesmi?


2012. máj. 19. 12:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Honnan tudod h nem mondták el már a családjuknak?
2012. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Elmesélték, hogy hogy telt az a napjuk. "Eljegyzett, kiírtuk, elmentünk sétálni, stb."

Az lehet, hogy éppen a szülőket felhívták előtte. De nekem ez nem lenne elég. :)

2012. máj. 19. 12:10
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Akkor valószínűleg nem tartják fontosnak ezt az egészet, lehet h össze se házasodnak most még évekig, vagy nekik nem jelent annyit, mint neked jelentene
2012. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
98%

ez a legegyszerűbb és leggyorsabb módja annak, hogy tudassák az ismerőseikkel az eljegyzést...gondolom a szülőket,közelebbi barátokat felhívják a párok és aztán posztolják.

nincs ebben semmi rossz

2012. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

neked ez nem jön be, nekik meg lehet, h igen. amúgy nem teljesen mind1? ti majd másképp csináljátok.


mi anno poénból kitettük, azt hittük senkit nem fog érdekelni, erre kaptunk vagy 30 lájkot és legalább ugyanennyi kommentet. aki örül neki, az majd szóban is kifejezi, vagy rákérdez, hogy ez most komoly? :D

a családom pedig sejtette, hogy előbb-utóbb eljön ez is, de nem a fbról tudták meg.

2012. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
érdekes hogy néhány embernek ez a legnagyobb gondja, de mindegy lehet csak boldog és szeretné tudatni mindenkivel ebben a formában!
2012. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Engem jobban zavar az, ha kb. hetente változik az állapota valakinek: kapcsolatban, egyedülálló, kapcsolatban, egyedülálló... és persze azért, hogy barátok hadd jajongjanak vagy gratuláljanak az épp aktuális állapotnak megfelelően.
2012. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Ne nézegesd a fb-ot.
2012. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

Te meg neten beszélsz ki idegen embereket, hogy mit tesznek a magánéletükkel, ez jobb? Nem. Ez épp olyan gáz...........azok az emberek, akik fb-on lógnak és ezt lesik, mit csinál xy és yz a fb-on, miért gondolják magukat jobbnak?


Tudod, mi nem gáz? Én nem vagyok fb-on, és nem is érdekel, hogy mások mit csinálnak a fb-on.

2012. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként sokan biztos azért kürtölik ki a neten, hogy a sok korukbeli lányka irigykedve fröcsögjön, hogy nabazz megint valaki kikürtölte... :))
2012. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!