Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért jó az, ha a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az, ha a neten kürtölik világgá?

Figyelt kérdés

Ha engem eljegyezne a párom, tuti nem az lenne az első dolgom, hogy kitegyem facebook-ra, vagy akárhova, hogy eljegyeztek. Nem akarnám, hogy a családom, barátaim egy bejegyzésből tudják meg. Sokkal jobb személyesen elmondani és látni az örömöt az arcokon, mint számolgatni a lájkokat, nem?

Ezzel szemben mégis azt látom, hogy egy csomó párnál ez a legelső dolog amit megtesznek. Utána jöhet minden más. Persze egy idő után kiírja az ember, meg szeretné, ha mindenki tudná, hogy mennyire boldog, de talán nem ennek kéne az elsőnek lennie, nem?

Vagy én vagyok a furcsa, hogy szemet szúr nekem az ilyesmi?


2012. máj. 19. 12:03
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Kedves 9.! Nem kibeszélni akartam őket, csak érdekelt, hogy más mit gondol erről. Nem az érintett emberekről, hanem magáról arról a tényről, hogy sokaknál előrébb állnak a facebook-os posztok, mint az, hogy személyesen osszák meg másokkal a boldogságukat. Ennyi.
2012. máj. 19. 12:56
 12/22 anonim ***** válasza:
75%

Én is utálom,h minden szöszenetüket a facen osztják meg (sajnáltatni magukat vagy nem tudom). Van olyan "ismerősöm" mindennap feltölt vagy 20 képet a gyerekekről,de ilyen értelmetleneket,h szokásos napi sétáról meg ilyenek (az értelmetlent úgy értem h azt úgyis csinálják mindennap,nem különlögesen megörökitendő képek). Meg a "jaj de utálok mindenkit" de ha visszakérdezel h mi a baja,akkor nem mond semmit.


hogy ne csak fröcsögjek, szerintem azért sokan felhivják elöbb a szülőket,meg örömükben kiposztolják,h a többiek ajnározhassák őket és ők úszhassanak az örömben.


22/N

2012. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
Gyorsabb és lényegesen olcsóbb, mint végigtelefonálni az összes rokonnak és ismerősnek. Ez manapság elég lényeges szempont, mivel az embereknek se pénzük nincs sok, se idejük. Ha engem eljegyeznének, akkor csak a szüleimnek meg max. a legjobb barátnőmnek szólnék telefonon vagy élőben, a többi embert én is egyszerre értesíteném pl. facebookon.
2012. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
9%
Már maga a facebook betegeknek való oldal,az hogy pluszban még mit csinálnak ott egyesek,számomra ugyanúgy beteg kategória.
2012. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%
Előző vagyok, még hozzátenném a saját példámat. 15 éves koromig laktam egy városban, szóval onnan vannak barátaim. Utána elköltöztünk az ország másik végébe, ott jártam gimnáziumba, ott is van sok barátom. Egyetemre egy harmadik városban jártam, ott is sok kedves barátom él. Közben utazgattam, dolgoztam külföldön olyan helyen, ahová a világ minden tájáról jöttek emberek dolgozni, itt is sok ismerőst szereztem, akik különböző országokban élnek. Most akkor utazzak el mindenkihez, vagy hívjak fel mindenkit telefonon, hogy elmondjam, hogy eljegyeztek? Nyilván akiket az esküvőmre meghívok, azoknak nem facebook üzenetben küldeném el a meghívót, hanem postán vagy személyesen adnám oda, de annyit, hogy el vagyok jegyezve nem gáz kiírni, ez azért elég fontos esemény ahhoz, hogy ki lehessen tenni. Az más kategória, ha valaki minden reggel kiírja, hogy milyen bugyit meg melltartót vesz fel aznap, meg óránként postol, hogy épp kivel hol mit csinál.
2012. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%
A másik pedig, hogy elmondom egy embernek, de másnak még nem volt időm vagy lehetőségem elmondani, az az egy ember meg kikotyogja mindenkinek. Inkább inkább tudják meg a neten keresztül, de tőlem, mint hogy egy harmadik féltől élőben.
2012. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%

Bevallom, az eljegyzést még talán én is kiírnám nagy örömömben. :)

Nem találok ebben semmi rosszat, bár azt azért nem szeretném, ha a rokonaim innen tudnák meg először.


Engem jobban idegesít, ha valakinek 2hetente változik a családi állapota.

Meg az is, hogy az egyik ismerősöm havonta leírja részletesen a szakítását. (havonta kidobja a pasiját, aztán persze mindig visszafogadja)

Komolyan, így néz ki az üzenőfalam:


13:46 Megtudtam, hogy van valakije! Idióta állat, tudtam én, hogy nem szabad bízni benne! :(


13:50 Mindjárt hazaér, majd ellátom a baját.


14:00 Most nyitja az ajtót.


14:30 Megvolt a nagy szakítás :'( (itt persze csomó barátnő sajnálja szegényt)


Aztán estig jönnek a szomorú idézetek a szakításról meg arról hogy a férfiak disznók.

Két hét múlva pedig ugyanígy kiírja a békülési folyamatot is. :D

Na ez már gáz...

2012. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
93%
Én elmondtam apukámnak, tesóimnak, közeli barátnőknek - de nekik is csak skype-on, e-mailben, mert mi külföldön élünk - és másnap raktam ki facebookra. Mindenkinek személyesen nem tudtuk volna elmondani a nagy hírt, így ezt tűnt a legegyszerűbb megoldásnak.
2012. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%

Hogy irigykedj. Most is róla beszélsz.


Én is kiírnék nagy dolgokat, amire azt akarnám, hogy irigykedjenek, de az nem ilyen lenne, majdnem minden második ember házas.

2012. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy egy cseppet sem vagyok irigy. :) Egy kapcsolat nem az eljegyzéstől lesz jó vagy rossz. Köszönöm szépen, én boldog vagyok a kapcsolatomban gyűrű nélkül is.


A kérdésem pedig továbbra sem a benne szereplő emberekre vonatkozik. Ezt szerencsére sokan meg is értették, nekik köszönöm szépen a válaszokat! :)

2012. máj. 20. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!