Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért jó az, ha a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az, ha a neten kürtölik világgá?

Figyelt kérdés

Ha engem eljegyezne a párom, tuti nem az lenne az első dolgom, hogy kitegyem facebook-ra, vagy akárhova, hogy eljegyeztek. Nem akarnám, hogy a családom, barátaim egy bejegyzésből tudják meg. Sokkal jobb személyesen elmondani és látni az örömöt az arcokon, mint számolgatni a lájkokat, nem?

Ezzel szemben mégis azt látom, hogy egy csomó párnál ez a legelső dolog amit megtesznek. Utána jöhet minden más. Persze egy idő után kiírja az ember, meg szeretné, ha mindenki tudná, hogy mennyire boldog, de talán nem ennek kéne az elsőnek lennie, nem?

Vagy én vagyok a furcsa, hogy szemet szúr nekem az ilyesmi?


2012. máj. 19. 12:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én is csak kapkodom a fejem, hogy megint eljegyeztek valakit az ismerőseim közül, de hogy kinek mondták el előtte, arról nincsen információm. Egyébként, ha el lennék jegyezve, nyilván észre se venném az ilyen állapotfrissítéseket, hisz akkor nem fájna a szívem, hogy "de jó neki!"... Én a magzati uht felvételeket nem értem igazán, de biztos csak azért, mert terhes se vagyok. Bár szerintem én nem mutogatnám az ilyen képeket... Meg fotók egyenesen a szülőszobából, mikor még a magzatmáz is a gyereken van... :O Zavarni nem zavar, csak csodálkozom az ilyeneken. 24N
2012. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Mi nem hirdetjük

Fennen, hangos szóval,

Csak te, csak én, örökké

és holtodiglan.

Mi megpróbálunk

csendben boldogok lenni,

lelkünk mélyén

őszintén, igazán

szeretni.


Férjem van, de nincs a fb-on kiírva a családi állapotom, ahogy semmilyen más info sem rólam, nem azért mert nem akarom felvállalni, hiszen a nevem is az övé, hanem mert mi tudjuk és nem ott élünk családi életet. Az írja ki aki várja a gratulációkat, az érdeklődőket és igen lehet h üzenni akar így pár irigyének, szóval aki vár visszajelzést a külvilágtól. Van akinek szüksége van erre, másnak nem, majd az idő eldönti.

2012. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!