Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 23 éves nő vagyok a párom 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fanni23 kérdése:

23 éves nő vagyok a párom 25 éves 3 évesek leszünk most nyáron, de még nem lakunk együtt. Szerintetek eljegyzés? Pasik szerint? Vagy az csak együttlakás után?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 12:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a barátod még fiatal az eljegyzéshez. Az együttélés után gondolkodjatok el rajta. Lakva ismeritek meg egymást.
2012. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
74%

Véleményem szerint csakis min. 1-2 év együttlakás után. Ha még külön laktok, akkor teljes zsákbamacska.

39F

2012. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
52%
Én 2 éve vagyok a párommal. Én 22 ő 24. Sajnos még nem tudtunk összeköltözni, de a kezemet már megkérte. Eleve mind a ketten hosszú eljegyzést akartunk. Ha te nem azt szeretnél akkor csak összeköltözés után legyen eljegyzés, mert házasodni nincs értelme ha külön éltek.
2012. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem a barátodtól kérdezed?

Ti tudjátok,hogy eljött-e az ideje egy eljegyzésnek.Mi honnan tudjuk?

2012. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%
Csakis együtt lakás után. Az, hogy most jól elvagytok, klassz, de az egy fedél alatt eltöltött idő közben jönnek ki az olyan (most még apróságnak tűnő) dolgok, amelyeken áll vagy bukik a tartós kapcsolat, házasság sikere.
2012. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
78%

"Szerintem a barátod még fiatal az eljegyzéshez". Vannak érett 25 éves férfiak is. Nem tudhatjuk, hogy a kérdező párja milyen ember.

Ezt csak ti látjátok, kedves kérdező. Nyilván 3 év alatt már szóba került a dolog köztetek, ha bíztok egymásban, ismeritek egymást eléggé, akkor elvileg nem lehet gond akkor se, ha eljegyzés után költöztök össze. Viszont házasságot erre azért nem építenék. Az eljegyzés egy szándék megerősítése. Az összeköltözés szintén.

Nektek kell megbeszélnetek, szinte mindegy, hogy itt ki milyen tapasztalatokat ír le, mert nincs két egyforma ember.

2012. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
70%
Elsőnek üzenem, hogy ne kort nézze, az én férjem 19 volt, mikor megkért, 20 éves, mikor elvett, és 23 évesen lett apuka. Mindenkinek ilyen férjet és apát kívánok, mert maximálisan ott van a gyereknevelésnél, a munka terén és a kapcsolatban is. Látszik is, hogy haladunk. Van, aki korábban érik.
2012. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
60%
Ez tök hülyeség, hogy fiatal az eljegyzéshez. Miért lenne? Az még nem házasság, nem végleges elköteleződés! De ne erőltesd, mert az nem vezet jóra!
2012. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
49%
Meg van akinek érettségi után (volt olyan?) nincs jobb dolga...
2012. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
72%
Láttam már olyat, hogy együtt éltek 7 évig, összeházasodtak, majd fél évre rá elváltak...tehát az sem garancia, miért ne lehetne jó házasság egy zsákbamacskából akár? A férjemmel az esküvőnk után fél évvel költöztünk össze, így alakult, és mindketten teszünk róla, hogy jó legyen a kapcsolatunk. Ez az egy számít, kedves kérdező, ha mindketten úgy gondoljátok miért ne lehetne eljegyzés? Nem két napja ismeritek egymást...
2012. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!