Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hülyének néznek, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyének néznek, mit tegyek? Nektek mi a véleményetek? (lent)

Figyelt kérdés

Nő létemre szeretném megkérni a párom kezét, és szeretnék egy eljegyzési gyűrűt venni neki. Eddig két helyen voltam szétnézni. Az elsőnél kb. 2 percig nézelődtem, azután távoztam, mert egyrészt semmi választék nem volt, főleg nem az, amit kerestem, másrészről pedig "kinézett" onnan az eladó hölgy, a büszke és undorítóan arrogáns arckifejezésével. A másik helyen, ahol jártam (lényegtelen melyik ékszerüzlet), viszonylag kedvesen fogadtak, de amikor közöltem, hogy férfinak szeretnék eljegyzési gyűrűt, nem értették a helyzetet. Először egy tálcányi karikagyűrűt tettek elém, mire közöltem, csak neki lesz. Azután elővettek egy tálcányi férfi aranygyűrűt. Míg nézelődtem, és szörnyülködtem, hogy te jó ég, addig az egyik hölgy oldalba bökte a másikat, és odasúgta neki, hogy biztos csak hülyéskedek, különben sem hiszi, hogy volna annyi pénzem. Miután jól kitárgyaltak, odajött az idősebbik nő, és megkérdezte megtaláltam-e a keresett ékszert. Azt feleltem, más jellegű gyűrűre gondoltam, megnézném közelebbről a másik tálcát is, mire azt felelte, azok nem is azok, nem segíthet. Nem vagyok hülye, van két szemem, de rájuk hagytam a dolgot, nem láttak ott szívesen.

Azóta átgondoltam a dolgot, és arra jutottam, hogy egy puccos, széles, kék zafíros fehérarany gyűrűt szeretnék, amit csináltatni kellene, de ilyen rossz tapasztalatok után nem tudom érdemes-e tovább próbálkoznom, és hogy hol lenne érdemes. Sok pénzem van, tehát az nem akadály. Szerintetek segítene, ha a tőlem telhető legelegánsabb ruhában, fodrásznál csináltatott báli frizurával érkeznék? Csak mert kezd olyan érzésem lenni, hogy nem is a kérés furcsa mivolta az igazi akadály, hanem az, hogy farmer-póló kombóban, a zsebemben a tárcámmal nem hiszik el, hogy van annyim, pedig ezzel tényleg csak ők veszítenek.



2012. máj. 31. 18:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
72%

"Szerintetek segítene, ha a tőlem telhető legelegánsabb ruhában, fodrásznál csináltatott báli frizurával érkeznék?" Komoly a kérdés?!


Igen, a sznoboknak akkor is benyalnak csontig, ha olyan ötlettel állnak elő, hogy nő létükre meg akarják kérni a a párjuk kezét.

Ne haragudj, de nekem az egész kérdésből az jött le, hogy... fura vagy.

2012. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
40%

Remélem ez a kérdés csak kamu!

Először is köves gyűrű NEM eljegyzési gyűrű,még,akkor sem,ha a nő kapja. Az csak egy ékszer,semmi több.

Eljegyzés csak 2 karikagyűrűvel lehetséges.

Nem Amerikában élünk,hanem Magyarországon.

Másodszor: ha a férfi nem akar elvenni,akkor otthagy azonnal,ha "megkéred" a kezét. Legalább is,ha normális.

Legfeljebb akkor megy bele a dologba,ha ő csóró és a pénzedre hajt.

2012. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
72%
Te is nagyon jól tudod,hogy itt nem a pénz volt a probléma,meg a farmer-póló kombináció,hanem azt furcsállták,hogy nő létedre férfinak szeretnél gyűrűt venni.Ezt pedig nemcsak ők furcsállják,hanem a külvilág,a környezeted,hiszen valljuk be,elég érdekes szituáció.Mondjuk ez a Te dolgod,de ha furcsán néznek Rád emiatt,az valahol érthető és természetes,akármilyen elegáns ékszerüzletről legyen is szó.Elvégre nem mindennapos és megszokott dolog,hogy a nő lobbyzik a pasijánál az eljegyzés ügyében.
2012. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 A kérdező kommentje:
Igen, furcsa, és talán őrült is vagyok, és a párom is tudja ezt. És tényleg nekem is az jutott eszembe, hogy a sznoboknak benyalnak, akkor is, ha hülyék. Egyébként nem vagyok túl gazdag, főleg felvágós nem, erre gyűjtöttem a pénzt, de ha kell van még annyim, hogy puccba vágjam magam a cél érdekében.
2012. máj. 31. 18:29
 5/80 anonim ***** válasza:
68%
Mikor és hogy kéred meg a kezét? Érdekelne, mert még sosem hallottam olyan elszánt nőről, aki megtette volna.
2012. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de tudom, hogy össze akar házasodni velem a közeljövőben, és ha karikáról van szó, lesz az is. Egyébként megsúgom, hogy a köves eljegyzési, a karika házassági, és a legtöbb nőnek akit ismerek mindkettő van. Persze több szokást is ismerek, a többivel sincs semmi gondom.
2012. máj. 31. 18:34
 7/80 A kérdező kommentje:
Hogy mikor? Néhány hónapon belül ha minden jól megy, megszerzi a jogosítványát, és annak megünneplését követően, pl. egy vacsora keretében. Vagy felmerült, hogy elutazunk a szülőfalujába, és talán ott, egy hegyi séta közben, bár az nem elegáns, de neki talán az esne jobban.
2012. máj. 31. 18:37
 8/80 anonim ***** válasza:
78%
Te csaj eléggé nem mindennapi a történeted! Miért nem beszéled meg a pároddal, hogy együtt vegyétek meg a gyûrût? Viszont tényleg csipd ki magadat, ugy biztosan elhiszik, hogy mindenre elszánt vagy!:):)
2012. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 A kérdező kommentje:
18:39 Mert az akkor nem meglepetés! Bár nem tudom, mennyire szereti az ilyesfajta meglepetéseket, de ha engem akar, nem ért megszoknia :D
2012. máj. 31. 18:42
 10/80 A kérdező kommentje:
*árt
2012. máj. 31. 18:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!