Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megtudtam, hogy csak évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy csak évek múlva lesz az eljegyzés!?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal, szeretjük, tiszteljük egymást, nagyon jó a kapcsolatunk:) Én már titkon nagyon vágyom a gyűrűre, a barátom azt kotyogta ki egy futó viccelődés alkalmával, hogy arra várhatok még 3 évet. Hát lecsücsültem. Én akkor már 26 éves leszek. Ez a 26 éves kor szerintem a szülésre a legalkalmasabb kor, én mindig úgy képzeltem el, hogy 25-26 évesen lesz babám. De nem, jobb esetben egy gyűrűm lesz, utána 1,2,3 év múlva esküvő és utána gyerek. Ne azt mondom hogy már most rögtön mindent, de azért ez így nekem sok. Érzem én is, hogy nem fiatalodom, végeztem a sulival, most dolgozom.

Szerintem 2 év elég idő arra, hogy egy férfi eldöntse mit akar...

23L


2012. júl. 23. 17:05
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
90%
A környezetemben a lányok kihisztizték az esküvőt. Az lett az eredménye, az egyik esetben hogy, a vőlegény fancsali képpel lépett be az anyakönyvvezetőhöz. Én szégyeltem. Most már több éves házasok, de a közös családi fotón a férfi nem a felesége mellett áll, mint a többi testvér, hanem a kép másik oldalán egyedül, a csaj szintén egyedül az ellentétes oldalon. Kierőszakolni nem érdemes az esküvőt. Ha nem tudod kivárni,hogy megkérje a kezed dobd ki a fickót. Lehet 30 alatt eszébe sem jut gyűrű, esküvő.
2012. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
70%
Valaki írta itt az előbb, hogy korai 26 évesen a gyerek. Ha viszont tovább húzod azt veszed észre, hogy már késő. Előző voltam.
2012. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
48%
szerintem ha 28-29 évesen szülsz, abban még nincs semmi rossz :) te is, és ő is pont jó korban lesztek. Nézd a jó oldalát. Van minimum 3 évetek, hogy gyűjtsetek esküvőre, és legalább 4 év, mielőtt jön a gyerek. nem vagytok lemaradva semmiről, + még nem is biztos, hogy kell 3 évet várni.
2012. júl. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
61%
Nem korai 26 évesen a gyerek de nem is késő. Azért ha nincs meg a megfelelő körülmény bőven lehet várni 4-5 évet is még. Néz be a gyerekvállalás nevelés kategóriába. Minden héten van egy olyan, hogy nincs pénz tápszerre, pelenkára mit tegyek, Így inkább várjanak.
2012. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom neked milyen kapcsolataid voltak eddig, de 2 év az lóf.sz. Pláne, ha egy életre szóló döntést akarsz hozni. Nem tudom mi ez a dili a mai kis fruskáknál, hogy fél év 1 év 2 év után már sír a szájuk, hogy gyűrűt akarnak... Szerintem ez tök gáz. Nem lesz előrébb a kapcsolatotok attól, hogy eljegyez, és különben sem a gyűrűre kell pályázni, hanem az esküvőre. A jegyesség egy átmeneti állapot. Házasságot kötni 24 évesen pedig a mai világban tényleg nagyon korai. Majd ha lesz rá anyagi hátteretek is, lehet rajta gondolkodni. De most csak azért rinyálni, mert 24 évesen még nem akar eljegyezni a párod, akivel 2 (2 és nem 5-10) éve vagy együtt, eléggé hülyep.csás. Inkább örüljél annak ami van...
2012. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
95%

Két lehetőséged van. Vagy megbarátkozol ezzel, vagy keresel valakit aki elvesz. Nem a párod hibája, hogy te elképzeltél valamit, amiről ő nem is tud.

Azt akarod, hogy hamarabb vegyen el, de ezt neki nem akarod elmondani. Hát ez így elég nehéz lesz.

2012. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
71%

azért össze ne dőljön a világ! komolyan, mi ez az esküvőmánia a kiscsajoknál?


itt is látszik, hogy a párod komolyabban gondolja a kapcsolatot, mert nem akar 2 év után ilyen súlyú döntést hozni.

nem muszáj sietni a szüléssel, sem az esküvővel.

ahhoz, hogy ne kelljen később nélkülözni, inkább a karrieredre koncentrálj, hogy legyen egy normális kis lakásotok, legyen miből eltartani a gyerkőcöt.


2 év arra elég, hogy megismerd a másikat rendesen. együtt éltek már egyáltalán, vagy még csak jártok?

2012. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyetlen járható út az, ha leültök és megbeszélitek az elképzeléseiteket a jövőről. Még csak nem is a párkapcsolatotokról, hanem egyáltalán mit gondoltok a házasságról, a gyerekvállalásról, a párod akarja-e egyáltalán ezeket és ha igen, akkor a jövőjét hogy tervezi.

Én nem vagyok a házasság híve, nem akarok házasodni, de az összes korábbi partneremnek ezt világosan megmondtam. Gusztustalan dolog hitegetni a másikat. A gyerekkérdés is nagyon fontos. Nem hiszek az ígérgetésekben sem: "majd 4 év múlva eljegyezlek" és, ha addigra már nem is szeretitek egymást? Szóval a jövőről el kéne beszélgetni, felhozni a témát, mert ha nem teszed, azt veszed észre, hogy elvagytok egymás mellett, eltelt 8 év és még mindig nem indultatok semerre.

2012. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 omba ***** válasza:
Az a baj, hogy a pasidnak láthatóan fogalma sincs arról, te mit szeretnél, te meg nem tartod illőnek kifejezni ezt.
2012. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 omba ***** válasza:

Még nagyobb baj, hogy igencsak eltér az értékvilágotok,

A szerelem, tegyük fel, kölcsönös.

Neked fontos ezt kifejezni a gyűrűvel, majd a házasság majd a gyerek.

Neki meg valami anyagi szint elérésekor jöhet a gyerek, meg ami előtte vele jár, egye fene.

Csak mi lesz, ha esik a tőzsde, vagy más okból 3 év múlva se fogja úgy érezni, hogy már elég a zsé a projekthez?

2012. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!