Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megtudtam, hogy csak évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy csak évek múlva lesz az eljegyzés!?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal, szeretjük, tiszteljük egymást, nagyon jó a kapcsolatunk:) Én már titkon nagyon vágyom a gyűrűre, a barátom azt kotyogta ki egy futó viccelődés alkalmával, hogy arra várhatok még 3 évet. Hát lecsücsültem. Én akkor már 26 éves leszek. Ez a 26 éves kor szerintem a szülésre a legalkalmasabb kor, én mindig úgy képzeltem el, hogy 25-26 évesen lesz babám. De nem, jobb esetben egy gyűrűm lesz, utána 1,2,3 év múlva esküvő és utána gyerek. Ne azt mondom hogy már most rögtön mindent, de azért ez így nekem sok. Érzem én is, hogy nem fiatalodom, végeztem a sulival, most dolgozom.

Szerintem 2 év elég idő arra, hogy egy férfi eldöntse mit akar...

23L


2012. júl. 23. 17:05
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
79%

Hogy álltok anyagilag? Egyáltalán megoldható lenne a gyerekvállalás 26 éves korodban, ahogy tervezted? Mert tervezni lehet. Átérzem a helyzetet, mi is két évesek vagyunk, én is 23 vagyok és fiatalon akartam volna szülni. De hát mire? Meg hova, albérletbe? Szóval nehéz ügy...

Az eljegyzést ő is későbbre tervezi, sőt emlegetni sem szabad, mert csak felhúzza magát rajta.

2012. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
79%
11-es vagyok. Ja és az én párom most múlt 28.
2012. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
amikor azt képzeltem, hogy 26 évesen szülök, semmit nem tudtam arról, hogy mennyi minden kell hozzá, anyagiakra értem. Most így azt mondom, hogy nem jönne össze, de nem állunk rosszul anyagilag, és én nem gyereket szeretnék rögtön, hanem elkezdeni az első lépcsőfokot:) ahhoz pedig szinte csak szándék és akarat kell...
2012. júl. 23. 17:24
 14/37 anonim ***** válasza:
79%

6 éve vagyunk 1ütt,de engem még el sem jegyzett,és még csak szóba sem hozta a témát,gyereket már én szeretnék, de várnunk kell mert hiába dolgozunk ház még nincs,addig pedig még nem akarunk gyereket,míg ház nincs.Mire?

Pedig én már 25 éves vagyok párom 28.

2012. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
64%

Azt írod minden jó köztetek, akkor meg mi a fenének ilyeneken gondolkodni. Ahhoz nem kell házasság hogy gyereketek legyen, ha úgy alakul. De szerintem 26 évesen még marha korai a mai világban. Olyankor még élnetek kéne, egymással foglalkozni, nem egy gyerekkel bajlódni egész nap meg éjjel.

Attól hogy a párod nem akar eljegyezni még nem azt jelenti hogy nem tudja mit akar. Épp csak ő tisztában van vele hogy egy gyűrű az csak felesleges kiadás és még ráér.

2012. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
56%

Milyen pénz kell az eljegyzéshez vagy házassághoz? 2000 Ft illetékbélyeg. Ha 200 fős lagzit akartok, akkor persze gyűjthettek rá, de ez csak kifogásnak tűnik.


Tegyük fel, vársz 3 évet, 3 év múlva mennyi haladékot fogsz még neki adni?


Egy barátnőm 6 évig járt valakivel, aztán a fiú otthagyta, hogy már unja. Szerintem 3 év múlva is unni fog, ha addig nem vesz el.

2012. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
78%
Értelek én, az eljegyzés az első lépcsőfok. :) Legalábbis számomra is ez a sorrend: eljegyzés, házasság, aztán gyerek.
2012. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
75%

Ha addig vár egy pár a szüléssel, amíg nincs egy háza (20 millió), egy autó (5 millió), akkor 35-40 évesen fogtok házasodni. Mások összeházasodnak 25 évesen, és majd együtt megszerzik a házat, a kocsit, stb.


Nagyobb élmény együtt!

2012. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
68%

"Milyen pénz kell az eljegyzéshez vagy házassághoz? 2000 Ft illetékbélyeg. Ha 200 fős lagzit akartok, akkor persze gyűjthettek rá, de ez csak kifogásnak tűnik."

Na persze mert ezt a menyasszonyok 80% elfogadná?

2012. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
67%

Az eljegyzés nagyjából semmit nem jelent. Lehet,hogy ő akkor szeretné megtenni,amikor már alkalmasak a körülmények arra is,hogy össze is házasodjatok.

Nincs sok értelme annak,hogy most odaadja a gyűrűt,aztán majd 5 év múlva összeházasodtok.

Ha nagyon jó a kapcsolatotok,akkor teljesen jelentéktelen ott van e a gyűrű az ujjadon,ez csak egy ékszer,bármikor vissza lehet kérni,fel lehet bontani különösebb macera nélkül. 23 évesen meg nem sok 2 év,nem tudom miért akar mindenki rohanni,gyereket akkor vállaltok amikor akartok nincs esküvőhöz vagy eljegyzéshez kötve.

nem tudom együtt éltek e,ha nem akkor meg főleg nem kell ennyire előrerohanni.Persze nem lelombozni szeretnélek,szó sincs róla,csak fiatalok vagytok,te meg úgy írsz mintha 40 éves lennél és sietened kellene mert ketyeg a biológiai órád:D

2012. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!