Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megtudtam, hogy csak évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy csak évek múlva lesz az eljegyzés!?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal, szeretjük, tiszteljük egymást, nagyon jó a kapcsolatunk:) Én már titkon nagyon vágyom a gyűrűre, a barátom azt kotyogta ki egy futó viccelődés alkalmával, hogy arra várhatok még 3 évet. Hát lecsücsültem. Én akkor már 26 éves leszek. Ez a 26 éves kor szerintem a szülésre a legalkalmasabb kor, én mindig úgy képzeltem el, hogy 25-26 évesen lesz babám. De nem, jobb esetben egy gyűrűm lesz, utána 1,2,3 év múlva esküvő és utána gyerek. Ne azt mondom hogy már most rögtön mindent, de azért ez így nekem sok. Érzem én is, hogy nem fiatalodom, végeztem a sulival, most dolgozom.

Szerintem 2 év elég idő arra, hogy egy férfi eldöntse mit akar...

23L


2012. júl. 23. 17:05
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
17%

Én idén 28, a párom 30 éves lesz és lassan 10 éve vagyunk együtt. Most jutunk el oda, hogy saját lakásba összeköltözzünk. Nem hiszem, hogy el lennék késve esküvővel, szüléssel vagy bármivel. Szerintem ezeknek legyen meg a biztos anyagi háttere és majd utána jöhet - ha már gyereket vállalok szeretném tisztességes körülmények között felnevelni amennyire lehetséges.

Egyébként a párom kb. 2 hetente felveti, hogy hozzámegyek e, néha komolyan, néha viccesen, de még 10 év után is azt mondom, nincs itt az ideje.

2012. júl. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
31%
Először is,mindenki írja,hogy fiatal vagy.Igen.Vannak akik 28 évesen még nem érzik magukat elkésettnek.NEm is azok.Viszont ki mondja meg,hogy te 23 évesen nem vagy még rá érett?Ha úgy érzed,hogynektek illene már,akkor az biztos úgy van.Minden ember más.Viszotn egyre figyelj.Én is elkövettem azt a hibát,hogy az itteni írásokból indultam ki,miszerint 6 év után 28 évesen a párom még mi az,hogy nem kérte meg a kezem?Biztos nem szeret,nem velem tervez,stb.(Nem én tettem fel a kérdést,de hasonló koabeliek feltett kérdéseire a válaszokat olvasgatva ez volt alényeg.)Párom szeret,különben nem lenne velem.Nem tenne meg egy sor dolgot helyettem,ha nem szeretne.Hogy velem tervez?Igen.Mindenki tudja,hogy az átlag férfiaknak nem olyan fontos a gyűrű,mint nekünk.Mi bármikor ki tudnánk mondani azt a bizonyos igent,nekünk elég,ha már meg van a nagy Ő.Nagy Ő után sküvő,gyerek.Hogy eközben albiban lakunk-e vagy sajátban,az számunkra mellékes.A férfi?Szereti megalapozni a jövőt.Ők előbb megteremtik a biztos életfeltételeket.Aztán jöhet az esküvő,gyerek.Nehéz elfogadni ezt,ezért hatásos egy jó beszélgetés a pároddal ez ügyben.Mi is leültünk,megbeszéltük,kb 2 év múlvára tervezzük az esküvőt,3-4 év múlva gyerkőcöt.Lakást?majd valahogy,ugyanis elmondtam,hogy lakást később is tudunk venni,de gyerkőcöt?Ketyeg a biológiai órája minden nőnek...A lényeg,hogy 1x üljetek le megbeszélni,mert szeretnéd az ő elveit is megérteni.A lényeg,hogy jó dolog,hogy erről az oldalról példákat tudsz meríteni,viszont ne fordítsd át ezt a saját életedre,mert nem ugyanaz.A férfiak egyébként meg később érnek,és ő 26 évesen még lehet nem akar nősülni,de attól még szeret.Nem igzán ismerek olyan férfit,aki nem szeret egy nőt mégis vele marad.Ő rájuk ez nemigazán jellemző.
2012. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
24%

Olyan, mintha valami verseny lenne. Hát nem mindegy mikor jegyez el? Amúgy 26 évesen jó szülni, de ez onnantól is minden évre igaz. Mi van, ha 28 évesen szülsz??? Semmi...

A házasság is és a gyerek is 2 ember döntése kell, hogy legyen. Egyébként az csodálatos, hogy 2 éve együtt vagytok és még soha nem beszélgettetek el arról, hogy ki mit vár a jövőtől, mik a tervei. Ehhez gratulálok. Szerinted az a legfontosabb, hogy te már elképzelted, igaz? Csoda, hogy egyáltalán van aki elvesz, bármikor is. Bár 3 év alatt még sokminden történhet ;)

2012. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 omba ***** válasza:

17:27,

azt írod:

"A házasság is és a gyerek is 2 ember döntése kell, hogy legyen."

- hát pont ez a baj, hogy ők nem tudnak beszélni erről, a leányzóval csak közölte a pasi, hogy majd három év múlva....

2012. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
52%

Nekem az a véleményem, hogy az ilyen majd 3 év múlva meg majd 4 év múlva meg majd majd majd az gyanús.


Ha valóban el akar venni, akkor megkér, nem határidőket szab. Azzal sincs baj, ha még nem érzi úgy, de ez a "majd három év múlva" ez kb. azt jelenti, hogy "nekem eszemben sincs, de mondok valami jó távolit, hogy befogd a szádat addig is, aztán majd csak elfelejted, vagy lesz valami". Mindegy milyen dumát nyom mellé.

2012. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
0%

Nyugodj meg! Szerintem meg lehet hogy rafináltoskodni probál nem? mivel felhoztad a témát Ő meg meglepit akart neked nem debár :D szerintem azért mondta hogy majd meglepjen vele ja s lehet hogy még a megfelelö pillanatra vár s helyszinre :D


Am nekem meg azt mondta a Párom hogyha majd lesz kisbabánk majd akkor megkéri a kezem...már próbálkoztunk de nem jtt össze s attól félek hogy nem lehet...s akkor mi lesz kérdem én ?


na de mindegy szerintem ne busulj :D

2012. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Ezt benézted!

Egy férfi sosem tudja hogy mikor és akar -e gyereket, csak akkor fogja tudni, ha már a kezében tartja, és esetleg a gyerek reagál ha hozzászól....


Beszéld meg a pároddal az aggályaidat!


Ettől függetlenül, magunk közt szólva, van még időd ahhoz hogy gyereket nevelj! Szedd össze magad anyagilag, és még élj egy picit, utazgass, ismerkedj, hobbiz, aztán eljön a gyereknevelés ideje is. Mondjuk 25-28 éves korod közt.

2012. aug. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!