Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elkeserítő a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeserítő a helyzet?

Figyelt kérdés

A hely nem biztos, hogy a legjobb, de végül is eljegyzésre is vonatkozik.

2,5 éve vagyunk együtt, másfél éve együtt lakunk, kettesben. Én 28L, ő 29F. Nem tagadom, én már el tudnám képzelni, hogy legyen gyerekünk, összeházasodjunk, ő teljesen ki van ettől. Nem él nagy lábon, nem bulizik, nincs is rá igénye, haverokkal heti egy találka, teljesen érett, gondoskodó. Voltak problémái velem, ezeken változtattam, meg is jegyezte. Első indoka mindig az, hogy engedhetünk meg magunknak egy gyereket, egy eljegyzést, amikor vázolom neki, hogy az, hogy próbálkozunk, nem azt jelenti, hogy pukk, ott a baba, akkor felhozza azt, hogy ő még nem érett erre. Eljegyzés ugyanez, mondtam neki, nem érdekel a gyűrű ára, az se, ha nincs, csak maga a gesztus. Pedig mindezek ellenére elmondása szerint velem akar élni élete végéig. Nem akarom azt kérdezni, hogy vehetném rá mindezekre, mert szeretném, ha magától szeretné, de ha van tapasztalatotok, szívesen olvasnám.


2012. szept. 12. 12:06
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
53%
miért erőlteted? akarnál olyannal jegyben járni, aki nyomás alatt jegyzett el téged, nem önszántából, romantikus elképzelések alapján? uez hatványozottan igaz a gyerekvállalásra. 36/N
2012. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
36N, pont azt próbálom mondani, hogy erőltetem, próbálom nem erőltetni:)
2012. szept. 12. 13:36
 23/31 anonim ***** válasza:
62%
A más életében mindenki nagyon okos tud lenni,és pontosan tudják is a kedves ismerősök,hogy hogyan is kellene az életeteket élni ahhoz,hogy boldogok legyetek.Mi a párommal elég későn érő típusok vagyunk én 33,ő 36 volt,amikor 14 év kapcsolat után bevállaltuk a babát.Nem bánjuk,hogy sokáig vártunk vele.Nem maradsz le semmiről,ha még vártok pár évet,és mindketten egyformán akarjátok majd.
2012. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
így, hogy leírjátok, tök logikus az egész:) lehet, csak annyi kellene, hogy ne érezze, én ezen görcsölök...
2012. szept. 12. 14:00
 25/31 anonim ***** válasza:
67%
Jól látod a helyzetet.Lazíts egy kicsit.Majd jön minden magától.
2012. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek voltatok, köszi a válaszokat!:-)
2012. szept. 12. 14:08
 27/31 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez a baba dolog be van kodolva a nobe. 26 éves leszek, van egy másfél éves kislányom. Szinte még pici. A kornyezetemben most szuletett 2 kisbaba. Megesz az irigység. En is szeretnék már ujabb kisbabát. De tudom, hogy még 1-2 évvet várnunk kell. Hiszen ott van nekem egy aproság. Mi lesz majd a második baba után? Szerintem akkor is benem lesz a gyermek utáni vágy, amit el kell nyomni. Probálj meg másra koncentrálni. Férjem 7 évvel idosebb tolem, 31 évesen lett apa. O akkor érett meg rá.
2012. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
53%
Ha egy pasira rádumálod a gyereket, akkor légyszíves ne ríjál amikor lelép és otthagy mindkettőtöket. Se az esküvőt, eljegyzést. Ha neked jó vele, maradjatok együtt, ha meg nem jó akkor hagyd el. Majd szól ha érett a gyerekhez, ezt nem lehet erőltetni mert nem lesz jó vége. De ezt te is érzed, de elfogadni nem tudod. Ha meg más a probléma és ezek csak kifogások, akkor ezt is érzed, ő is érzi, jó lenne őszintén kibeszélni.
2012. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 omba ***** válasza:
61%

Háááááát, ez nem a te embered!

S ott az az igazságtalan dolog, hogy neked 4-5 éven belül jó volna szülni, egy pasi meg akár 40 után is lehet apa...

2012. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
73%
Összesítve: szerintem tisztáznotok kéne pár alapvető dolgot. Hogy egyáltalán akar-e gyereket és házasságot. Ha - mint nálunk is - ez csak pár év kérdése, akkor egy jó kapcsolatot eldobni orbitális hülyeség lenne.
2012. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!