Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi lehet az oka, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem kéri meg a kezem? 4 éve vagyunk együtt,3 éve együtt élünk. Nagyon szeretem és úgy tudom ő is engem. Körülöttünk a baráti körben már csak az nem házas, aki nemrég jött össze a párjával.

Figyelt kérdés
Már kezdem megutálni az esküvőket, kezdek kiégni ebben a témában. Beszéltünk már róla, de azt mondja, hogy ne piszkáljam ezzel, majd ha akarja úgyis megkéri és minnél jobban kérem, ő annál jobban tehernek érzi. Dehát nem is piszkálom, de itt állandóan mindenki házasodik, eljegyzés, baba, stb. és szóba jön a téma. Ilyenkor sírni tudnék.
2009. aug. 3. 18:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy van ilyen, de mi nem járnánk évekig jegyben, mert nem látjuk értelmét. Szóval jól esne, ha eljegyezne, de tulajdonképpen én házasodni szeretnék, nem jegyben járni, arra meg még nincs lehetőségünk 1-2 évig. Így is állandóan azzal zaklatnak minket, hogy mikor lesz esküvő, ha el lennénk jegyezve, akkor még rosszabb lenne a helyzet.
2012. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tőlünk is kérdezik h mikor lesz esküvő meg gyerek :D 5 éve vagyunk együtt de fiatalok vagyunk(20 vagyok ő 23) én még tanulok ő most diplomázott 1 éve, friss állása van, eljegyzést tervezzük, mert én meg olyan vagyok h szeretnék és jól esne még akár ócska gyűrűvel is :D :) már kaptam tőle 2t egyébként, nekünk a házasság meg pont h kb évek múlva lenne(anyagiak miatt, először legyen lakás, biztonság..)

Csak azért reagáltam a hsz-odra, mert sztem nem egyből kell házasodni eljegyzést követően, régen volt hagyomány

2012. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
67%

Nekem volt olyan távoli ismerősöm akit a fiúja tíz évig hülyített, együtt éltek, elvégezte mellette az egyetemet, mindig volt valamilyen kifogása, hogy miért nem házasodnak össze.A lány hitt neki és türelmesen várt.Tiz év után a fiú bejelentette, hogy van másik és persze fiatalabb, a lány teljesen összeomlott.

Ez durva becsapás, visszaélés a bizalommal, az elmúlt időt nem lehet visszaadni senkinek sem de különösen a nőknek nem.

2012. aug. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!