Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek milyen dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen dolog "megsúgni" a leendő vőlegénynek hogy milyen gyűrűt nem szeretnék?

Figyelt kérdés

Szóba kerül mostanság a házasság sokszor,sejtem hogy el leszek jegyezve fél éven belül (hogy karácsony,évforduló vagy sima nap,nem tudom).

Utálom a köves gyűrűket,beakadnak mindenbe,kiesik a kő,munka közben is zavar.

Párom a hugát fogja megkérdezni úgyis,segítsen választani.A huga viszont a köves gyűrűket szereti,neki is az van,én nem szeretnék olyat,jobban tetszenek a nagyon apró köves gyűrűk,vagy kő se kell,elég valami egyszerű minta.

Szerintetek milyen lenne beszélni vele,hogy ha párom megtalálja,akkor segitsen már neki jót találni?


2012. dec. 1. 12:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
78%
Ez nálunk is probléma volt. Mi amikor vásárolni voltunk a párommal megállítottam egy ékszer boltnál, megnéztük a gyűrűket és amikor találtam olyat ami tetszett röhögve oda szóltam neki, hogy na ilyennel majd megkérheted a kezem :) Hál' Istennek jól fogadta és hasonlót kaptam végül. Egy próbát megér nálad is.
2012. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én mindig mutogattam a páromnak h de szép ez vagy az a gyűrű. Csak azért, hogy ha majd egyszer elszánja magát, tudja, mi tetszik nekem. Nem is lőtt mellé. Pici apró, vékony, kövesgyűrűt kaptam :)
2012. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
amikor mentünk karácsonyi bevásárló körutakra és láttam ékszerüzletet, akkor mondtam, hogy ez a gyűrű marha szép, ez meg írtó ronda. Ezt eljátszottam kétszer, kérdezte akkor, hogy nem az tetszik jobban? én mondtam, hogy nem, nekem ez tetszik. Megértette, kb. 2-3 évre rá volt a lánykérés, és nem pont olyat vett, de ez is a dobogón végzett akkor is. Engem meg a sok köves giccses gyűrűktől ver ki a víz, szerencsére nem olyan lett :) (elnézést, ha valakinek olyan van, nekem nem jönnek be) :) Szerintem nyugodtan megmondhatod neki, a többi rajta múlik. Ne azt mutasd meg, milyen nem tetszik, hanem azt is, hogy milyen tetszik.
2012. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hát, én eddig akár gyűrűt, akár ékszert, akár parfümöt, bármit vettem, mindig telitalálat volt. Talán azért, mert ismerjük egymást. Ő maga egy nagy kedves, finom, visszafogott, kecses hölgy, aki közben nagyon őszinte, szerethető, aranyos egyéniség, ezért hasonló dolgokat szoktam venni neki. 5 és fél év alatt egy két mellényúlás volt csak, az is inkább csak egy-egy hullámvölgy eredménye volt.
2012. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!