Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek milyen dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen dolog "megsúgni" a leendő vőlegénynek hogy milyen gyűrűt nem szeretnék?

Figyelt kérdés

Szóba kerül mostanság a házasság sokszor,sejtem hogy el leszek jegyezve fél éven belül (hogy karácsony,évforduló vagy sima nap,nem tudom).

Utálom a köves gyűrűket,beakadnak mindenbe,kiesik a kő,munka közben is zavar.

Párom a hugát fogja megkérdezni úgyis,segítsen választani.A huga viszont a köves gyűrűket szereti,neki is az van,én nem szeretnék olyat,jobban tetszenek a nagyon apró köves gyűrűk,vagy kő se kell,elég valami egyszerű minta.

Szerintetek milyen lenne beszélni vele,hogy ha párom megtalálja,akkor segitsen már neki jót találni?


2012. dec. 1. 12:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha sétáltok az utcán, és kirakatokat nézegettek, akkor egy ékszerbolt előtt megkritizálhatod a köves gyűrűket, azt meg, amelyik tetszik, feldicsérheted.
2012. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Jó fej lehet a párod, ha ennyire nem veszi figyelembe a kérésedet. Jó dolog, ha neki is tetszik majd a gyűrű, de elsősorban neked kell tetsszen, mert te fogod hordani. És nem hiszem el, hogy ne találna olyat az apró köves vagy kő nélküliek között, ami neki is tetszik legalább egy kicsit.


Meg az se gond, ha a párok megbeszélik, hogyan képzelik ezeket a dolgokat, hogy házasság, eljegyzés, egyáltalán terveznek-e ilyesmit és ha igen, akkor a másikkal. Ettől még nem kell feltétlenül elvesznie a spontaneitásnak.

2012. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Azt természetesen átbeszéltük,hogy 2 éven belül összeházasodunk,templomi nem lesz (én ateista vagyok,ő egyszerüen nem hisz),és lagzi se,csak szűk családdal vacsi,aztán 4-5 év múlva 1 (szerinte kettő,de majd ahogy alakul) gyerek is jöhet.


De azért a lánykérés a férfi dolga,akkro is ha 21.század.

2012. dec. 1. 12:56
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyértelműen a tervek között van a házasság, tehát nem csak célzások formájában, akkor simán meg lehet neki mondani, hogy milyen típusú gyűrűt látnál szívesen az ujjadon.

Mutass neki olyanokat, amelyek tetszenek.

Ha ennyire érzékeny lelkületű, akkor pozitív előjelű kijelentéseket kell tenni, a negatív, nemleges kijelentéseket támadásnak veszi.

2012. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

6ossal én is tökéletesen egyetértek.


Lehet hogy átkéne ezt gondolnod...


Mi a párommal körül néztünk a neten, én bológattam hogy ez tetszik, az tetszik, amaz nem tetszik. Nem én választottam a gyűrűmet de elmondtam hogy milyen fajta jön be és mi nem.

2012. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
A nagy koveseket en se szeretem. Nekem 9 pici koves van. Az en parom sokat celozgatott az eljegyzesre elotte, es egyszer setalgattunk a varosban es behuzott egy ekszereszetbe, hogy akkor nezzunk gyurut. :) Ott rajottunk, hogy baromi pici ujjam van - 48-49es :D es az egesz ekszereszetben csak 3 gyuru volt jo az ujjamra. Szoval aztan mar en itthon elkezdtem nezegetni e-shoppokat. De ugy rendelt, azok kozul amiket nezegettem, mert belemaszott a laptopomba :D Amugy en mondtam neki, hogy aranysarga szinu nekem nem kell, igy ezustoset kaptam. De igy is szornyu, ahogy neha beakad a hajamba, mert elotte sosem hordtam gyurut, meg kell szokni.
2012. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mások szerint hogy "illik", én mindenesetre tudtam, hogy a drága párom milyen esetlen tud lenni, ha ilyesmiről kell dönteni, meg hogy agyonizzadná magát, hogy nekem semmi sem elég jó, ezért szépen megmutattam neki, hogy milyen gyűrűk tetszenek (egy adott oldalon, pár gyűrű mindössze), onnan válasszon, és nem lőhet mellé.

Kifejezetten megkönnyebbült, hogy nem kell ezen gondolkodnia, ráadásul arany köves gyűrűben gondolkodott, és két dolgot nagyon nem szeretek: az aranyat, illetve a köves ékszereket :D

2012. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%

lehet, h mi vagyunk az ufók, de nálunk nem arról szólt az eljegyzés, h k.rvára meg kell lepődnöm, hanem egy közös döntés eredménye. a gyűrű küllemét is együtt beszéltük meg, együtt mentünk az ötvöshöz, és rögtön kettőt csináltattunk, h egyszerre húzhassuk egymás ujjára. :) szóval nem ő jegyzett el engem, hanem egymást jegyeztük el :)


tudja jól, h nem vagyok egy cicomázós alkat, ha meglepinek szánta volna, akkor is az egyszerűség lett volna a domináns.

2012. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

6-ossal értek egyet én is. Nem értem, ez nálunk abszolút nem volt probléma, én megmondtam, hogy fehéraranyat szeretnék, nagy kővel.

Ha ennyit nem vagytok képesek megbeszélni és így kell sunyiskodni, hogy nehogy megsértődjön, ha megmondod, akkor nem tudom milyen házasság lesz ebből, de van egy tippem...

2012. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
47%
Én se értem, miért nem lehet együtt kiválasztani a gyűrűket, a környezetemben mindenhol így van, csak itt a GYIKen nyomják nagyon a "jaj, mindenképpen meglepetés legyen" dolgot akkor is, amikor a lány már féléve sejti.
2012. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!