Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért kell a facebookra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a facebookra lánykérős-gyűrűs képeket feltenni?

Figyelt kérdés

Karácsony-szilveszter tájékában annyi ilyen képet láttam, hogy eddig amelyik ismerősömet normálisnak tituláltam, már azokon is kezdek vacilálni...

Nem tudom, hogy ez a dolog most lett ilyen népszerű, vagy csak én értem el azt a korhatárt, amikor már megsokszorozódnak az eljegyzések, de rosszul vagyok...

Ma egyik volt egyetemi évfolyatársam posztolt ki egy képet, miközben a WC-ben áll a tükörrel szemben és látszik az újján a jeggyűrű...komolyan: a WC-ben, mint egy tizenéves kislány, akinek nincs ki mind a 4...

Múlt héten egy volt osztálytársam a konyhában csinált hasonló képet...

Nem értem, komolyan...


2013. jan. 10. 12:10
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
29%

Örülj neki, hogy te "több" vagy annál, minthogy a budiban pózolj!!!

Egyébként SZÖVEGÉRTÉS! " megsokszorozódnak az eljegyzések, de rosszul vagyok... "

Ebből úgy tűnik az eljegyzésektől vagy rosszul nem csak a wck-től.

Am meg ma már minden 2. kép amit a fiatal lányok feltöltenek a fürdőszobában készül... szal ez már egyáltalán nem meglepő...! Az okosabbak nem vesznek róluk tudomást... magyarul lesz.rják... a te fajtád meg kiakad!

2013. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
39%

a helyedben megválogatnám az ismerőseimet, és akkor nem kéne agybajt kapnom minden nap a budifotóktól, meg a gyűrűs képektől.


nah, pont most töröltem egy ilyen színvonalú lánykát az ismerősök közül. nem azért mert felb...a az agyam, hanem mert nekem lenne ciki, hogy az ismerősöm.


proli dolog az ilyen, szó se róla.

nekem is van gyűrűm, de max élőben mutogatom annak, aki kíváncsi rá. sztem a fb-ra hónapok óta egy darab képet nem tettem, pedig naponta belépek, chatelek a barátaimmal, lájkolok, hozzászólok, viszont a gyűrű nem oda tartozik.


mi az, h osztozzon az örömében? jajj, hagyjuk már! dicsekszik a saját örömével, és várja a lájkokat, meg a nyalizós hozzászólásokat.

mi csak annyit tettünk ki, h eljegyeztük egymást, és még az is lájkolta meg gratulált, akiről az életben nem gondoltam volna, h megteszi.


tegnap pl kitettem a vőlegényem oldalára egy terhességgel, babákkal kapcsolatos vicces írás linkjét. erre ő felhívta a figyelmemet, h tuti azt fogják gondolni egyesek, h terhes vagyok :) mondom oké, ez tök vicces lesz, meglátjuk mekkora Andersenek meg pletykások népek :) ez egy jó teszt :)


amúgy sosem szeretem direktben kiírni az életemet a falra. nálam az nem arra való.

2013. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
72%

"Am meg ma már minden 2. kép amit a fiatal lányok

feltöltenek a fürdőszobában készül... szal ez már egyáltalán nem meglepő...! Az okosabbak nem vesznek róluk tudomást... magyarul lesz.rják... a te fajtád meg kiakad!"


Aki nem vesz róla tudomást és nincs rá semmi reakciója éppenhogy az agymosott hülye, akinek természetessé válik, ha valami abnormális. Ez a te fajtád. Mert a fürdőszobai, tükörbe fotózkodás attól még ne válik normálissá, hogy minden 2. idióta p*csa ezt csinálja. Ezt ízlelgesd.

2013. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

"mi csak annyit tettünk ki, h eljegyeztük egymást, és még az is lájkolta meg gratulált, akiről az életben nem gondoltam volna, h megteszi."


Pont ezért, én még facebookra sem írtam ki...


Jó, lehet, az egyik mondatombóól tényleg az derül ki, hogy az eljegyzések sokszorozódtak az idegesít, pedig nem...És az előbb próbáltam megmagyarázni, hogy ezeket a dolgokat is amúgy lesz.rom, csak nem találom a magyarázatot elvileg diplomás emberek ilyen tipusú megnyilatkozására.


Egyébként volt osztálytársaimról, egyetemi ismerőseimről van szó, nem barátaimról...

2013. jan. 11. 08:10
 25/41 A kérdező kommentje:
17:04-nem is Neked szólt :D
2013. jan. 11. 08:10
 26/41 A kérdező kommentje:

23!

Valahogy így gondolom.

Én továbbra sem tudok elmenni amellett, hogy tanítónő, pszichológus vagy éppen valamilyen tanár létére budifotókon mutatja be az eljegyzését. Példamutató, mindenképp!

2013. jan. 11. 08:12
 27/41 anonim ***** válasza:
93%

off: Én meg amellett nem tudok elmenni kérdező, hogy más (hozzád hasonlóan) diplomás nőket szólsz meg a neked nem tetsző Facebook képük miatt,te meg hosszú ú-val írod le az ujj szót.Látod, nem vagyunk egyformák,kinek mi a furcsa.


on: Nézd, én magam nem tennék ki a mosdóban készült semmilyen képet magamról egy közösségi oldalra.Olyan kép pedig, amin az eljegyzési gyűrűmmel a mellékhelyiségben pózolok nem is készülne rólam, és pláne nem tenném fel az internetre.Másnak ez nem kínos és kiteszi,én meg beveszem ilyenkor a leszarom-pirulát és nem stresszelem magam rajta.

2013. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
46%

"Aki nem vesz róla tudomást és nincs rá semmi reakciója éppenhogy az agymosott hülye, akinek természetessé válik, ha valami abnormális. Ez a te fajtád. Mert a fürdőszobai, tükörbe fotózkodás attól még ne válik normálissá, hogy minden 2. idióta p*csa ezt csinálja. Ezt ízlelgesd."


Mert ki mondja meg, hogy mi a normális? Kicsit Istenkomplexusos lehet az illető.

2013. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
67%

"Aki nem vesz róla tudomást és nincs rá semmi reakciója éppenhogy az agymosott hülye, akinek természetessé válik, ha valami abnormális. Ez a te fajtád. Mert a fürdőszobai, tükörbe fotózkodás attól még ne válik normálissá, hogy minden 2. idióta p*csa ezt csinálja. Ezt ízlelgesd."


Te normális vagy?

Már nem azért!

Nem,nem foglalkozok mások képeivel,és nem is érdekel,nem azért,mert helyesnek tartom,vagy mert szeretem az ilyen képeket,hanem mert lesz@rom,2 gyerek nevelése,munka,és megélhetés mellett nekem ennél vannak sokkal,de sokkal fontosabb dolgok is az életemben,amik valahogy jobban érdekelnek,mint mások képén kiakadni!!!!

Nekem ez a nem normális hozzáállás!

Felőlem akár a Holdon is csináltathatnak jegygyűrűs képet,az sem érdekel.

2013. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

A tükrös fotózkodás engem is irritál,sok hülye csitri úgy pózol,mintha ezen múlna az élete,csocsok kinn,vakolat fel,de

ezt is lecarom,pont nem érdekel,nem rakok ki külön kérdést,nem vagyok kiakadva,mert ettől még voltak,és bizony lesznek ilyen képek,tehát akkor ha meglátok valahol egy ilyen képet,akkor minden áldott alkalomkor legyek kiakadva,és idegesítsem fel magam tök feleslegesen?


Vagy te hogy gondoltad ezt 23-as????

Mégis mi lenne a normális reakció?

Sztrájkoljunk a wc-s,és a tükrös képek ellen az utcán?

2013. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!