Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért kell a facebookra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a facebookra lánykérős-gyűrűs képeket feltenni?

Figyelt kérdés

Karácsony-szilveszter tájékában annyi ilyen képet láttam, hogy eddig amelyik ismerősömet normálisnak tituláltam, már azokon is kezdek vacilálni...

Nem tudom, hogy ez a dolog most lett ilyen népszerű, vagy csak én értem el azt a korhatárt, amikor már megsokszorozódnak az eljegyzések, de rosszul vagyok...

Ma egyik volt egyetemi évfolyatársam posztolt ki egy képet, miközben a WC-ben áll a tükörrel szemben és látszik az újján a jeggyűrű...komolyan: a WC-ben, mint egy tizenéves kislány, akinek nincs ki mind a 4...

Múlt héten egy volt osztálytársam a konyhában csinált hasonló képet...

Nem értem, komolyan...


2013. jan. 10. 12:10
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
72%

Az, hogy valaki hol fotózza le magát részegen vagy épp jegygyűrűvel az az ő dolga. Szerintem.

A te barátaid, és így szereted őket, nem?

2013. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
60%
bocs,utolsó mondatot visszaszivom,félre olvastam,amit írtál :-D
2013. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
69%
Akik sűrűbben használják a közösségi oldalakat, általában szoktak képeket feltenni ismerősöknek, rokonoknak, barátoknak a fontosabb eseményekről, ünnepekről. Az eljegyzés is ide tartozik. Mondjuk a WC-s képet én is furcsának találnám, :) de nem szoktam ilyeneken problémázni. Azt rak fel mindenki, amit akar.
2013. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
76%

"Azt rak fel mindenki, amit akar."


Pontosan!

A facebook lényege az,ha valaki lép egyet,még azt is megossza az ismerőseivel(engem zavar,töröltem magam),tehát pont hogy erre találták ki,ha te nem szereted ezt,vagy zavar,vagy nem vagy képes figyelmen kívül hagyni(ami elég gyerekes!),töröld magad!

Ennyire egyszerű!

2013. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
46%

5.ik vagyok

örülök neki,hogy le lett pontozva a válaszom,neked meg a legnagyobb problémád ez legyen az életben kérdező,hogy ki mit tesz ki a facebookra!

2013. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
83%
Én is raktam fel képet a jeggyűrűmről, bár nem wc-n készítettem, fogjuk egymás kezét és a kezeink rajta vannak az étterem asztalán. Nem éreztem gáznak. És ha valakinek nem tetszett, valószínűleg elment mellette és kész. Nem hiszem, hogy normális ember, akinek van élete foglalkozna azzal, hogy idegesítse magát másokon. Én is látok sok idióta dolgot facebookon, csak épp lesz*rom. Azért megyek fel, hogy megnézzem az olyan embereket/oldalakat, amik érdekelnek. A nem tetsző dolgokat kiszűröm, fel sem tűnnek böngészés közben. Ilyenek az adományok, kutyamentés, oszd meg ezt, meg azt, mert attól jobb lesz neki, rákos gyerek, nyerj telefont, a nagy élettörténetek, bölcsességek, idézetek, stb. Ezeknek szerintem semmi keresnivalójuk az ilyen oldalakon. De mást meg ez érdekel, ezért megosztja. Én pedig elfogadom, és elmegyek mellette minden féle idegeskedés nélkül.
2013. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értettük meg egymást ezek szerint. Nekem nincs bajom, ha valaki örvend, vagy ha valaki képet tesz ki facebookra. A lényeg, hogy MILYET. Ott pózol gyűrűvel a WC-ben, tudomisén mondjuk tanári diplomával a kezében. A másik tanítónőként hasonló képet tesz ki....

Azzal, hogy valaki a vőlegényével-menyasszonyával, gyűrűjével ízlésesen fényképezkedik semmi bajom, a HOGYAN idegesít, igazából nem is idegesít, nem jó szó, mert ettől alszom éjszaka és azontúl, hogy egyet röhögök a budis képen, nem szól erről a napom, csupán erről szól a kérdésem is.


Sem irigy, sem megkeseredett nem vagyok, nem értem továbbra sem, miért írtátok ezt...

2013. jan. 10. 16:12
 18/41 A kérdező kommentje:

"a másik meg,írod,hogy oszt.társad volt és tizenéves,és de gáz már,hogy eljegyeztek, ehhez képest azt írod,hogy te is menyasszony vagy..akkor hogy is van ez?egyidosek vagytok,nem?"


Ilyent nem írtam :) azt írtam úgy viselkedik, mint egy tizenéves, ezt a budifotóra értettem. SZÖVEGÉRTÉS!!!

2013. jan. 10. 16:14
 19/41 anonim ***** válasza:
69%

De értjük egymást :)

De ha most egyszer wc-ben akar pózolni,akkor te miért vagy attól ennyire kiakadva?

Mennyivel lesz ettől rosszabb,vagy jobb az életed?


Szerintem te nem érted!

2013. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
később bocsánatot kértem,h félreolvastam..szövegértés:-D
2013. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!