Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy 30 éves férfi nem akarja megkérni a barátnője kezét?

Figyelt kérdés

Nem az én esetem.

Barátnőm már nagyon szeretne esküvőt, 6 éve együtt vannak a barátjával, másfél éve együtt élnek. Azért úgy gondolom, hogy ennyi idő után el lehet dönteni, hogy azzal a másikkal szeretnék e továbbra is együtt maradni, vagy sem.

Szóval tudja a párja, hogy mennyire szeretne esküvőt, de sosem kérte meg. Mindig hitegeti, hogy majd ekkor, majd akkor. Ez a hitegetés már legalább 3 éve tart.

Barátnőm sosem volt az az összeköltözős típus, de a párja kedvéért ebbe is belement.


Tehát együtt élnek, közösen fizetik a lakást, a kocsit.

Akkor mégis miért nem akarja megkérni a kezét? Nem értem, ha az én párom szeretné ha összeházasodnánk én biztos nem váratnám meg ennyi ideig. Nekem ez valahogy érthetetlen.

Ha nem akar elköteleződni, akkor ok. Na de könyörgöm, 6 évig együtt lenni valakivel, az mi, ha nem elköteleződés?


Tudom, nem az én dolgom, de érdekel.



2013. jan. 20. 15:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A barátnőd összeköltözni nem akar, a pasi meg házasodni. Mi a frászt keresnek ezek egymás mellett?!
2013. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőméknél is mindig megy a "majd, ha", a legutóbbi az volt, hogy "majd, ha jön a gyerek"... Fél év múlva össze is jött, most az van, hogy "majd, ha megszületik", utána meg szerintem az lesz, hogy "majd ha elég nagy lesz ahhoz, hogy vigye a gyűrűket"... Ők 9 éve vannak együtt, 32N és 35F, rendezett anyagi háttérrel, mindkettőnek van állása, stb. Egyszerűen nem akar esküdni férfi, és ha nem akar esküdni, akkor nem akar... De sokkal egyszerűbb hitegetni a másikat, mint elmondani az igazságot, mert azzal borulna a bili. 29N
2013. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
70%
Nállunk is pont ez a probléma,az 7 éve vagyunk együtt,másfél éve lakunk együtt,egy éve vettünk egy lakást,közösen fizetjük a dolgainkat. Amikor összeköltöztünk,megbeszéltük,h csak akkor megyek bele,ha egy év múlva kb. lesz eljegyzés,azóta meg semmi.Néha megemlítem a dolgot de soha nem akartam,abba a többségbe tartozni akik közösségbe,meg mindenhol kipéldálozza,h ideje lenne már valamit lépni.....és végül én is ezt csinálom,mert már nem győzők várni,mert nem akartam erőltetni,azt gondoltam,h valóban nincs még készen.De amikor már a szüleim is azt kérdezik,h mi van csak ágyasnak kellek,meg hogy legyen ki főz ra,és h nem érdemlek meg legalább egy gyűrűt?.....és elgondolkodva rajta igazuk van,én is vágyom arra,h megkérjék a kezem és menyasszony legyek.....a pumpa akkor ment fel bennem amikor,2 nappal a születésnapom előtt megkérdezte,h nem szeretnék egy jegygyűrűt,h menjünk el együtt és közösen vegyük meg,hát ettől kiakadtam,azért ennyire bu....ó nem lehet valaki!nagyon rosszul esett főleg,h a tavaly a szülinapomra számítottam rá, és egyebet kaptam de az volt mondva,h majd akkor lep meg a jegygyűrűvel amikor nem számítok rá és hiába mondom,h akkor már késő lesz nem hiszi el.a másik dolog meg hozzá szeretnék menni de azt sem akarom,h csak azért vegyen nekem gyűrűt mert pl. Elköltözök,mert ezzel tényleg csak kierőszakolnám azt a fránya gyűrűt!.:(
2013. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"én is vágyom arra,h megkérjék a kezem és menyasszony legyek.....a pumpa akkor ment fel bennem amikor,2 nappal a születésnapom előtt megkérdezte,h nem szeretnék egy jegygyűrűt,h menjünk el együtt és közösen vegyük meg,hát ettől kiakadtam,azért ennyire bu....ó nem lehet valaki!"


Utolsó, te hajmeresztően ostoba vagy.

2013. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Elnézést de miért is?
2013. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!