Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzésre milyen gyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzésre milyen gyűrűt kell adni? Én úgy tudom a karikagyűrű a házasságkötéshez kell. Másnál hogy zajlott az eljegyzés?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 12:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy tetszik. Mi karikagyűrűt vettünk, amit az esküvőig a bal, aztán a jobb kezünkön hordtunk.
2013. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel kérte meg a kezem:

[link]


Karikánk pedig majd csak nyáron lesz házasságkötéskor...


Egyébként manapság úgy szokás, hogy van egy eljegyzési gyűrű,amit a lány nem lát,nem tudja mikor kéred meg a kezét,csak majd egy váratlan pillanatban odaállsz elé és felteszed a nagy kérdést(de kinek mi tetszik,ebben a megszokott a tipikus egy köves,ami lehet gyémánt is és cirkón is) és házasságkötéskor pedig együtt megveszik a karikagyűrűket.Manapság ez nagy divat,de kinél mi.Én például örültem volna annak is,ha már most a karikagyűrű van (bal kéz gyűrűsujj), aztán mikor házasságkötésre kerül a sor,csak áthúzzuk a másik kezünkre...

2013. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
33%

Sziasztok.

Én a páromtól egy csodaszép fehérarany eljegyzési gyűrűt kaptam. Teljesen titokban történt minden, de karácsony estéjén, egy gyönyörű beszéd kíséretében, a szüleim előtt kérte meg a kezem! Nagyon megható volt és totál eltalálta az ízlésemet. :) Nagyon boldog vagyunk azóta is! :)

ilyen a gyűrűm, szerintem meseszép :)


[link]

2013. febr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
nálunk fél éve volt egyjegyzés. mi karika gyűrűt vettünk közösen választottuk ki. bal kézen hordjuk. azért nem akartam köves gyűrűt mert már van két másik gyűrűm amit szintén tőle kaptam és már nem fért vola el. :)
2013. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Mi vegyes és kicsit egyedi megoldást alkalmaztunk, de szerintem ez a legjobb. :)

Minden nő szeretné ha meglepetés lenne a lánykérés. Nálunk az is volt. A párom készült gyűrűvel az eljegyzésre, amit ő maga faragott csontból, és azzal kérte meg a kezem olaszországban a dolomitok egyik gyönyörű hegycsúcsán. :) Ezt hordjuk mindketten a bal kezünkön. A házasságkötéshez pedig közösen választottunk egy szép fehérarany karikagyűrűt az eljegyzés után.

Azért sem jó megoldás az eljegyzésre végleges karikagyűrű vásárlás, mert vagy nem lesz meglepetés, vagy esetleg nem tetszik a lánynak, valamint az embernek általában nem egyforma mérteű a jobb és a bal gyűrűsujja, ezért az esküvő előtt igazíttatni kellene a jobb kézre. Mi ezt is szerettük volna elkerülni, és a karikagyűrűket az esküvőn kezdjük majd el viselni. Szerintem az a jobb megoldás, ha külön van eljegyzési és külön a karikagyűrű.

2013. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!