Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tőlem kérdi, hogy szomorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőlem kérdi, hogy szomorú vagyok-e, de szerintem azért mert Ő érzi rosszul magát. Mit mondhatnék?

Figyelt kérdés

A párommal 6 éve vagyunk együtt. Egész fiatalon jöttünk össze, 17 évesen. Már elég régóta foglalkoztat az eljegyzés, esküvő téma minket, de sosem volt "alkalmas" az idő. Vagy távkapcsolatban éltünk (egyetem miatt) vagy nincsen hozzá keretünk...

A nővérem 2 éve ismert meg egy srácot, aki rá egy évre eljegyezte, még egy évre elvette, most kiderült, hogy babát várnak...

A párom ma egész nap arról faggatott, hogy hiányzik-e ez nekem, és hogy vagyok ezzel a dologgal, biztosan csalódott vagyok, hogy ő ezt 6 év után nem tudja nekem megadni. Mondtam neki, hogy semmi gond, más-más élethelyzetünk van (mi még mindig tanulunk, párom ötödéves, nem tud egyetem mellett dolgozni is) megoldjuk, majd nekünk is eljön az időnk, nem kell rohanni. Persze vágyom rá, szeretném én is a közös családot, de még nem lehet, és megtudom érteni. Vajon Ő is rosszul érzi magát emiatt azért kérdezősködik ennyit? Voltatok hasonlóan? Azt hiszem a párom úgy érzi a nővéremék minden "babért learatnak" előttünk...


2013. ápr. 10. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint 23 éves vagy ? És a Párod még tanul ? Szerintem bőven ráértek, kár ezen aggódni.
2013. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Vagy csak épp meg akarja kérni a kezed,és biztosra akar menni hogy igent mondassz-e.

eljegyzéshez,esküvőhöz nem kell pénz (nem muszáj nagy banzájt csapni)

2013. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem bánt téged, akkor jó, de ha igen, akkor szerintem ne mondd azt, hogy semmi gond. És kérdezd meg őt is, hogy mit érez, mert jó ha tisztában vagytok az érzéseitekkel is. Attól még, hogy a körülmények nem olyanok, az érzéseiteket nem kell elnyomni, elrejteni.
2013. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tényleg bűntudata van, hogy nem tudja megadni neked ezeket a dolgokat, és tényleg érdekli, hogy viseled azt, hogy a nővéred járta meg előbb azt az utat, amit nektek kellett volna. Hidd el, rosszul érzi magát miatta. Nem tudom, eszébe jutott-e, hogy megkérje a kezed, de ha nem is, akkor is ráértek még bőven:)


25/N

2013. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze, hogy eszébe jutott az eljegyzés, nyáron tervezzük :)


Beszélünk az érzéseinkről, csak olyan fura volt ma egész nap ezen "lovagolt".

Persze nem mondom azt, hogy nem vágyódom kicsit az irányba, amit a nővérem pár év alatt "elért", de nem sajnálom tőle, nem vagyok irigy...És tudom, hogy nekünk is eljön majd az ideje, nem ezen fog múlni a boldogságunk.:)


A párom büszkeségét sérti azt hiszem legjobban ez az egész, és persze nőként ezt nem is érthetem annyira. Sajnos tényleg nem tud dolgoni, mert 8-8 ig van programja szinte minden nap...

2013. ápr. 10. 14:42
 6/7 A kérdező kommentje:

2! persze, nyílván nem is a pénzszórásról szól, de a karikagyűrű is pénzbe kerül például...

Aztán ha már megejtjük a nagy napot, azt úgy szeretnénk, hogy a közeli rokonaink, barátaink velünk lehessenek. Semmi csinadratta nélkül, de egy szolid vacsorával azért mégis...az meg nekünk sokba kerül...:(

2013. ápr. 10. 14:45
 7/7 anonim ***** válasza:

"párom úgy érzi a nővéremék minden "babért learatnak" előttünk..."


Ez elég gyerekes dolog. Barátkozzatok meg a gondoloattal, hogy előttetek már évezredekkel is párosodtak emberek, nem verseny ez, hanem élet. Éljétek.

2013. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!