Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés előtt mit tennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés előtt mit tennél egy ilyen mondat után?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel ültünk egy padon, és elment előttünk egy nő. Barátnőm mondta, hogy én is láttam, milyen jó se,gge volt a csajnak? Majdhogy nem kérdőre vont, hogy miért nem néztem meg magamnak.

Nekem ez a normális, hogy ha ő ott van, nem bámulok meg másokat. Nem akarok álszent lenni, nyilván nekem is van szemem, de nagyon nem szoktam másokat megnézni akkor sem, ha nincs velem épp.

Ebből kiindulva nem tudom, mit várhatok el tőle fordított esetben. Mondjuk sokszor látom, hogy még mellettem is megbámul más férfiakat.


2013. máj. 16. 10:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Jézus, a probléma méretéből azt hittem, max. 12 évesek vagytok.


És hogy jön ide az eljegyzés???

2013. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Értem, hogy te olyan típusú ember vagy, hogy zavarnak az ilyen dolgok, de ő meg olyan, amilyen. Nem csal meg, nem akar becsapni, de nem csinál problémát abból, hogy nyitottan beszélgessen másokkal. Én is inkább ilyen nyitott vagyok, de hét éve stabilan élek a párommal. Pedig én is szeretek megismerni újabb és újabb embereket, lányokat is, nem szégyellek bensőséges vagy nehéz témákat feldobni nem olyan régen ismert emberekkel sem, stb.


Mindemellett érzem a problémádat, mert a másik oldalról én is látom ezt, hogy probléma lehet egy párkapcsolatban az ilyen fokú különbözőség. Csak azt kell meggondolnod, hogy te tudod-e ezt kezelni. Mert ha nem és egész életedben b*ssza majd a csőrödet, hogy megszól egy jó feneket a párod vagy hogy habozás nélkül leáll mélybeszélgetni nem olyan közeli emberekkel is, akkor nem érdemes összekötnöd vele magadat.


Persze itt is gond van, amit megintcsak tudok: én is szeretem a páromat és nagyon nehezen teszem helyére, hogy akkor mi éri meg és mi nem és tejóég. De muszáj néha dönteni :-/

2013. máj. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Feltételezem sokkal idősebb nálad.
2013. máj. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!