Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés előtt mit tennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés előtt mit tennél egy ilyen mondat után?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel ültünk egy padon, és elment előttünk egy nő. Barátnőm mondta, hogy én is láttam, milyen jó se,gge volt a csajnak? Majdhogy nem kérdőre vont, hogy miért nem néztem meg magamnak.

Nekem ez a normális, hogy ha ő ott van, nem bámulok meg másokat. Nem akarok álszent lenni, nyilván nekem is van szemem, de nagyon nem szoktam másokat megnézni akkor sem, ha nincs velem épp.

Ebből kiindulva nem tudom, mit várhatok el tőle fordított esetben. Mondjuk sokszor látom, hogy még mellettem is megbámul más férfiakat.


2013. máj. 16. 10:09
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Hát, mintha a barátnőm írta volna a 24l válaszait.:D

Nem tudom, én akkor sem tartom jó dolognak ezt az állnadó ismerkedést és a szinte alig ismert emberekkel való tök közvetlen viselkedést. Mondjuk nálunk még rátesz egy lapáttal, hogy barátnőm jobban szereti a férfitársaságot. Egyszer mentem el velük közös programra, elég is volt, amilyen stílusban beszélnek egymással, szörnyű. Így milyen jó melled van, úgy milyen jó segg.ed van, stb. Képzelem, mik mehetnek, ha nem vagyok ott. De ugyanakkor megcsalni biztos nem csalna meg, de engem ezek a dolgok akkor is zavarnak, nem értem a miértjét.

Amúgy nálunk is ez volt, hogy ismerkedett munkatársakkal, aztán letagadta a beszélgetéseket, ilyenek. Csak nálunk ezen kívül volt már más dologban is hazugság, ami nekem nem esett túl jól, de állítólaf azért hallgatta el, hogy nehogy félreértsem.

2013. máj. 16. 10:46
 12/33 anonim ***** válasza:
75%
Ha nyitott és általában férfiakkal társalog és nem is akárhogy, akkor poligám. Van ilyen embertípus. Ez nem baj, csak sajnos ezek az emberek kb. 2-3 évig tudnak hűségesek lenni egy kapcsolatban.
2013. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit egyébként, ezen én is gondolkodtam, az előző kapcsolatai pont 2-3 évig tartottak.
2013. máj. 16. 10:50
 14/33 anonim ***** válasza:
66%

Hidd el, hogy tudom. Nos, az ilyen embert nagyon nehéz még lasszóval is befogni úgy, hogy a tied legyen igazán. Valószínűleg eléggé dekoratív nő is, aki aktív és ad magára. Ez jellemzi ezt az embert. Reneszánsz embertípus tulajdonságai illenek rá. Nehéz belőle hűséges társat faragni.


Itt az a jellemző, hogy ő nem szemétség és aljasságból ilyen, hanem egyszerűen nála magas a mérce és valamilyen szinten kipörgeti magát állandóan. Emiatt nem tud mindig nemet mondani, mindenkinek a kedvességét befogadja, érdekes embertípus.


Én tudom, hiszen én is ilyen vagyok.


Nagyon brutálisan nagy szerelemnek kell ahhoz lenni, hogy ez a típus megmaradjon. Ha sikerül, akkor viszont egy életre megvásároltad, ha te is tudod tartani a szintet mindig a kapcsolatban.

2013. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen embernél a legnagyobb rizikófaktoros időszak az a lila köd eltűnése és a megszokásba való átmenet. Míg a normális embereknél ez átalakul szeretetté és kötődéssé (persze ugyanúgy megmarad a szex meg minden a kapcsolatban), addig nála egy érthetetlen zavar keletkezik és nem tudja, hogy mi játszódik le benne, mi fog most ezek után történni. Elkezd szó szerint éhezni a lila ködös időszak után, emiatt udvaroltat másokkal. Ha leállsz az "udvarlással", akkor előbb-utóbb elcsábítják.


Az ilyen embernél sajnos egy életig kell "udvarolni", míg mások normális kapcsolatot alakítanak ki és más "eszközök" (család, gyerek, élmény) teszi erőssé a kapcsolatot. Neki folyamatosan a "még csak tegnap ismerkedtünk meg" illúzió kell, hogy legyen.


(előző leíró voltam, aki "reneszánsz", ilyen szintén.)

2013. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
81%
Fontos, hogy kérdezgessed mindennek kapcsolatban, érdekeljenek a témáig, amiről beszél. Bármi. Kérdezzed az ízléséről, kajákról akármi. Így nagyon le lehet kötni.
2013. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Azt mondja mindig, hogy én vagyok számára a leg leg leg, meg tényleg érzem is.

Épp ezért nem értem, miért van szüksége mások csodálatára, ismerkedésre állandóan.

Szép dolog, amiket írtál, hogy örökre megvásárolhatom, ha így úgy, de nincs az az isten, hogy munka mellett azzal töltsem az időt, hogy állandóan újra és újra udvarolgassak neki meg mindig a maximumon legyek. Meg őszintén szólva nem is akarok így tenni, felőrölné az embert.

2013. máj. 16. 11:02
 18/33 anonim ***** válasza:

"ezen kívül volt már más dologban is hazugság, ami nekem nem esett túl jól, de állítólaf azért hallgatta el, hogy nehogy félreértsem."


Konfliktuskerülés, a lehető legjobb módon. Rádhárítja a hazugságot, miattad nem meri elmondani. Na ja...

Tapasztalatból mondom, hogy létezik ennél őszintébb kapcsolat is. Annyi a nyitja, hogy nem csak el akarjuk fogadni a másikat, hanem el is tudjuk. Ehhez viszont hasonló életfelfogás szükséges. De ugye ezekről már írtam 20L

2013. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
81%

Megkérdezhetem, hogy ő mennyi idős és te mennyi vagy?

Amúgy meg ha be akarod vállalni a lányt, akkor viszont tényleg csak így fogod tudni, mert ő ilyen embertípus. Sajnos ez olyan, amit nem lehet kiküszöbölni. Neki egész élete ilyen lesz, egy hajtás. Az biztos, hogy nagyon szeret téged, meg te vagy a leg leg, viszont e mellett neki ezek is kelleni fognak.


Emiatt is nála nagyobb kitörések történnek majd idővel.

Ez az embertípus olyan mint egy karikatúra.

2013. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Mindketten 28 évesek vagyunk.
2013. máj. 16. 11:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!