Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés előtt mit tennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés előtt mit tennél egy ilyen mondat után?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel ültünk egy padon, és elment előttünk egy nő. Barátnőm mondta, hogy én is láttam, milyen jó se,gge volt a csajnak? Majdhogy nem kérdőre vont, hogy miért nem néztem meg magamnak.

Nekem ez a normális, hogy ha ő ott van, nem bámulok meg másokat. Nem akarok álszent lenni, nyilván nekem is van szemem, de nagyon nem szoktam másokat megnézni akkor sem, ha nincs velem épp.

Ebből kiindulva nem tudom, mit várhatok el tőle fordított esetben. Mondjuk sokszor látom, hogy még mellettem is megbámul más férfiakat.


2013. máj. 16. 10:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem balhét akart provokálni, azt várhatta, hogy azt mondod, "tényleg láttam és milyen jó segge volt..", erre leszidott volna, hogy mit képzelsz te, miért nézegeted más nők seggét. Vagy pedig az ő lelkiismeretét akarta megnyugtatni, hogy melletted nem csak ő nézeget más pasikat, hanem te is nézegetsz más nőket. De nem ismerem a barátnődet, ez csak az én véleményem. Igazából mi nem tudhatjuk innen, hogy miért viselkedett így.
2013. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnézem a pasikat is és a nőket is! Semmi nincs abban. Még kommentálni is szoktam a férjemnek! :)
2013. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Gratulálok.
2013. máj. 16. 12:58
 24/33 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem tesztelni akart vagy ilyesmi, furcsa neki, hogy nem nézek meg mellette más nőket.
2013. máj. 16. 12:59
 25/33 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem nem zavar, ha párom megnéz 1-1 nőt... Én nem külsőre ítélek embereket (nekem nincs az az úristen láttad, hogy néz ki című mondatom...) Szerintem a 25 évem alatt 1 kezemen tudom megszámolni, hogy ezt hányszor mondtam ki....

Nem vagyok féltékeny (ezek szerint barátnőd se az a típus... Örülj, hogy nem esett neked két nagy pofonnal, hogy hogy mertél arra gondolni, hogy megnézz (ESETLEG!) mást....) Unokanővérem ilyen... Nézik a pasijával a tv-t csóri srác meg mást se hall, csak hogy jó nő mi? megdugnád mi? nem olyan kövér disznó, mint én! stb...

Inkább ennek örülj...

Én Párom se nézeget más nőket, ez nekem is először hihetetlen volt, de tényleg léteznek ilyen férfiak...

2013. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Múltkor úgy vett észre egy csajt hogy én mondtam, hogy a ku.rva anyját de gyönyörű haja van... és így megnézte a csajt... Konkrétan én hívtam fel a figyelmét...
2013. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Kései Sirató ***** válasza:

Egészen más dolog megnézni valakit, vagy össze is jönni vele.

A párod teljesen normális, felvilágosult nő. Miért ne lehetne beszélni arról, ha valaki jól néz ki?

Azt gondolom, hogy jó az önértékelése, van önbizalma, nem érezné úgy, hogy ő kevesebb az által, ha te megnézel másokat is. Ugyanilyen vagyok és a párom ennek örül, mert az ő volt felesége mindig csak problémázott féltékenykedett, ha csak ránézett valakire. Örülj neki, hogy ilyen nyitott. Ha más okod nincs rá, csak ezért ne halaszd el az eljegyzést!

2013. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Persze, egész nap mást se csinálok, mint azt beszéljük, hogy ki mennyire jól néz ki, mert ez a normális.

Baromi jó úgy végignézni egy filmet vagy akár egy reklámot, hogy tízpercenként azt hallgatom, hogy hú de jó pasi ez az xy. Elképesztő, hogy egyesek hogy tudnak így létezni.

2013. máj. 16. 19:29
 29/33 Kései Sirató ***** válasza:
Nem lehet, hogy inkább az a baj a kedveseddel, hogy csak a külsőségek érdeklik és a belső értékekkel nem foglalkozik. Az baj, ha Téged is csak a külsőd miatt szeret. Belső értékek alatt én nem csak a lelkiekre gondolok , mármint arra, hogy milyen ember valaki, mennyire megbízható, őszinte, vagy visszafogott, stb, hanem az értelmi képességekre is.
2013. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

hát ha elveszed készülj egyből a válásra is.. xD ...az ilyenek szoktak lepattani rögtön az első adandó alkalommal, ha jobbnak látják az illetőt az aktuálisnál....de ez csak az én véleményem...:)


nem alapoznám rá a jövőmet :)

2013. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!