Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eltűnt az egyetlen gyűrű amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnt az egyetlen gyűrű amit hordok, szerintetek készül valamire?

Figyelt kérdés
Mindig ugyanoda teszem és már vagy egy hete nem találom. Tegnap szóvá tettem, hogy nincs meg, kíváncsi leszek, hogy ma hirtelen előkerül-e... Másfél éve vagyunk együtt, fél éve élünk együtt :) Ja, és Ő 32, én meg 25.
2013. máj. 21. 14:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hete nem találod, akkor nem hiszem nem a párod vitte el.

Az egész "akciót" (gyűrű kölcsönvétele, ékszerész meglátogatása, méret lévtele) egy nap alatt le lehet játszani.

2013. máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne megnézni a bútorok mögött, hátha a kis huncut szökni készül, és ott bujkál...
2013. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%
Én azt nem értem, hogy manapság nem beszélnek ilyenekről a párok? Szerintem egy jól működő kapcsolatban egy ekkora lépés előtt csak van róla szó, hogy ki mit akar a kapcsolattól, akar-e ilyesmit stb. És akkor nem kéne az interneten vadidegenekkel találgatni, hogy úúúú úúúú vajooooon megkééééri a kezeeeem?
2013. máj. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. Beszéltünk róla már többször és mindig azt mondta, hogy el akar venni. Kedves utolsó, ne rontsd már el az ember örömét, ha azt tudom is, hogy előbb-utóbb meg akar kérni azért az időponton lehet izgulni "idegenekkel" is, nem? :) Amúgy vicces dolog történt... A gyűrű tegnap délutránra visszakerült oda a polcra, ahová tenni szoktam, miután hétfő este szóvá tettem neki, hogy nem találom sehol és Ő is megnézte velem vagy százszor :)
2013. máj. 23. 07:23
 15/26 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez már gyanús. :)
2013. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg furcsa. :) Majd írd meg, ha mégis lánykérés lesz a dologból. :)
2013. máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Oké! Mindenképpen meg fogom írni, ha tényleg az lesz :)
2013. máj. 23. 18:53
 18/26 anonim ***** válasza:
na volt valami? :)
2013. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 gungasam ***** válasza:
Megtalálta, tudta hol a helye, odarakta.Ő nem trehány.
2013. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 gungasam ***** válasza:
a gyűrű esetleg megjárta a zacit? :D
2013. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!