Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzést szeretnénk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzést szeretnénk de esküvőt nem. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Párommal csak eljegyzést szeretnénk de esküvőt nem azt szeretnénk,hogy legyen gyűrűnk egy jelkép de ennyi.Mennyire divat ez mostanság?
2013. jún. 19. 22:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Ez így hülyeség.
2013. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha ennyire nem akartok összeházasodni vegyetek egy kutyát vagy egy karkötőt szerelem zálogaként...
2013. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Párom azt mondja már nem szeretné azt mondani,hogy a barátnőm hanem,hogy a menyasszonyom azt mondta a barátnő az olyan semmis szó.Vagy azt mondjuk mindenkinek,hogy nem tudjuk mikor lesz esküvő és így akkor nem fognak piszkálni.
2013. jún. 19. 22:21
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Ja, a barátnő ciki szó, de 30 éven keresztül menyasszonyt mondani nem az... Bocs, de szerintem nevetséges, ha nem akartok házasodni, merjétek felvállalni a világ előtt is ezt a döntést! :)
2013. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem semmi gond nincs azzal,hogy nem akartok összeházasodni.

Szerintem nyugodtan tarthattok eljegyzést, és igen a legjobb az,hogyha azt mondjátok,hogy még nem tudjátok mikor legyen az esküvő. (Aztán ki tudja, lehet,hogy később még meggondoljátok magatokat)

Ne foglalkozzatok a rosszindulatú emberekkel!

2013. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

Úgy szólítjátok egymást ahogy akarjátok.

Szólítson Párjának,hitvesének aminek akar. De,hogy vesztek egy gyűrűt és mindenkinek bekamuljátok,hogy nemsoká esküvő,hogy a menyasszonyának szólítson... Szerintem oltári nagy baromság

2013. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, ha ti így szeretnétek, jogotok van hozzá, ez végképp kettőtök belügye. Divatnak nem divat, de nem is akkora ritkaság ... mindenesetre a konzervatívabb házasságpártiaknak nem szokott tetszeni, de ez meg ugye az ő dolguk. Ami azt illeti, én már megcsináltam 30 éve is, akkor sokkal vehemensebbek voltak a reakciók:)
2013. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Most így gondoljuk aztán persze ez lehet változna de akkor azt mondjuk pár évig nem tervezünk
2013. jún. 19. 22:24
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
mi is ugyanígy vagyunk. valamiért fontosabb a lelki része mint a papír. egyébként meg senkinek semmi köze hozzá. én sem szólok bele mások házasodási szándékaiba.
2013. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%
Akkor vegyetek 2 gyűrűt és húzzátok fel! (Az eljegyzést az esküvő előtt tartják, és ezzel jelzik a szándékot.)
2013. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!