Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretném megkérni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megkérni a barátnőm kezét, de sajnos nem tudom a gyűrű méretét. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, nem igazán hord ékszert, ezért gyűrűje sincs,amit el tudnék csenni. Lenne ötletetek, hogyan tudhatnám meg a méretét?Köszi előre is!
2009. okt. 12. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hozz el egy olyan gyűrűt, ami nagyjából az ő mérete lehet. azt vagy át lehet cserélni, ha nem jó, vagy ékszerésszel szűkíttetni.
2009. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Feltünés nélkül próbáld összemérni a Te ujjaiddal az övét. Pl. A kisujjad mérete lehet az ő gyűrűsujja, vagy hasonló. Vedd meg a gyűrűt. aztán passz. Az én párom is így csinálta....igaz, 5 mérettel nagyobb lett a kelleténél, de ez nem gáz. Az ékszerész be tud venni belőle:D
2009. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem anno ezt úgy intézte el, hogy (2,5 év együtt járás után) egy szép napon sétálgatás közben betessékelt egy ékszerboltba "körülnézni"...

Benn a pultnál pedig karikagyűrűket kért!... :D

Kis híján hanyatt estem, de fantasztikus érzés volt!!!

Ott mindjárt válogathattam is, melyik tetszik jobban és melyik méret illik az ujjamra.


Egyébként elég sok ékszerész vállalja, hogy becseréli a gyűrűt pár napon belül egy másik méretre vagy egy másik fajtára, ha nem tetszene, de (szerintem) az elég gáz, ha a barátnőd egy teljesen másra cseréli majd a gyűrűt, mint amilyet te választottál...

2009. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Eltalálni úgy sem tudod. Vedd meg a gyűrűt, utána lehet azt cserélni, legtöbb bolt nem csinál ebből problémát.
2009. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szervezkedj az egyik barátnőjével , hogy egyszer egy vásárolgatás közben valahogy szagolja ki a méretét.

Vagy vegyél egy saccra jó gyűrűt, DE AMI A LEGFONTOSABB föltétlenül modd meg az ékszersznek, hogy neked olyn gyűrű kell amit esetlegesen lehet szűkíttetni, mert van olyan amit NEM LEHET SZŰKÍTETTENI!

2009. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A karikagyűrűket többnyire sokféle méretben kínálják, így ha véletlenül nem találod el a méretét, valószínüleg gond nélkül ki tudod cseréltetni. A boltban mindenképpen kérdezd meg, hogy hány napon belül cserélnek, nehogy lecsússzatok róla, mert utána már csak szűkíttetni lehet, az pedig pénzbe kerül.

Ötlet a méretvételhez: játszadozz egy darab cérnával vagy spárgával, fond a kezeitekre, ujjaitokra beszélgetés közben, csak úgy, szórakozottan, a legvégén ugyaniyen szórakozottan tekerd a gyűrűsujja köré és a kész mérettel a kezedben (csak el ne engedd a madzagot :) ) pattanj fel és "hozz vizet". A konyhában aztán levágod ott, ahol megfogtad. Megvan a méret!

2009. okt. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
nyúld le feltűnés nélkül az egyik gyűrűjét és azzal vonulj be az ékszerüzletbe. csak az elcsórt gyűrűt ne felejtsd el "visszalopni"!
2009. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom izlesek es pofonok, vagy eppen sokasok.

En baromi valogatos vagyok,szal en nem kultivaltam volna ha a parom beallit egy gyuruvel.

O siman megkerte a kezem egy szep helyen, es egyutt valasztottunk gyurut.

2009. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az én Párom is megkérte a kezem, aztán együttmentünk gyűrűt nézni. Ha nem hord ékszert, jobb is így. Én sem hordok, csak ezt az egyet, így nem is lett volna jó ötlet kísérőgyűrűt venni előre. Karikagyűrűt meg úgyis együtt célszerű választani, próbálgatni. Eldönteni, hogy milyet szeretnétek mindketten egy életen át hordani.


De lehetne úgy is, hogy te készítetsz egy gyűrű-féleséget (pl.fonsz egyet a mezőn, ha tavasz lesz, vagy gyöngyből fűzöl egyet), ezt valami nagyon romantikus pillanatban átadod, és aztán együtt vesztek egy igazit.

2009. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi ügyintézés ürügyén sétáltunk "véletlenül" az ékszerboltba. Ott meg ténferegtünk egy darabig, majd - azzal a mosolyával, amit 30 éve imádok - rámszólt: innen gyűrű nélkül nem mész ki. Én meg neki: Úristen nem hoztam a pisztolyt! - Ekkor lépett az eladó a biztonsági gombhoz.
2009. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!