Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretném megkérni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megkérni a barátnőm kezét, de sajnos nem tudom a gyűrű méretét. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, nem igazán hord ékszert, ezért gyűrűje sincs,amit el tudnék csenni. Lenne ötletetek, hogyan tudhatnám meg a méretét?Köszi előre is!
2009. okt. 12. 17:00
1 2
 11/12 anonim válasza:
nekem tavaly a pasim megkerdezte hogy mekkora az ujjmeretem...azota is folyamatosan keri a kezem..:D:D..ez a titka..jo elore megkerdezed.
2009. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél egy olyan gyűrűt ami pl a kisujjadra jó vagy amelyk ujjad hasonlatos az övével.ne leyen drága gyűrű-lehet bizsu is mert csak "kipróbálod".mondjuk a párodnak azt mondod h magadnak vetted.és mondjuk mondd h lehet kicsi és próbáltsd vele fel minden ujjára.mondjuk mikor besélgettek.így megtudhatod h kisebbet vagy nagyobbat kell venned majd.a párom igy csinálta mikor gyűrűt vet nekem -bár az nm eljegyzési volt.
2009. nov. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!