Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak, mikor érzitek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mikor érzitek úgy egy kapcsolatban, hogy tovább kellene lépni, egy szintet feljebb lépni? Hogy itt lenne az ideje valami komolyabbnak?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2013. júl. 4. 21:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
De ha szereti és jó vele, miért nem tudja elkötelezni magát? Az hogy valakti feleségül vesz egy pasi nem teher kellene hogy legyen hanem egy jó dolog. ha ezt nem tudja meglépni akkor nem is veszi komolyan a másik embert. én tuti kiröhögném a pasim ha 10 év után se venne feleségül. ilyenkor mégis mit gondoljon az ember? ha nem akar engem akkor hagyjon inkább el keresek olyat aki elvesz feleségül és biztosan tudhatom hogy nem kóborol el, nem tartja fenn a lehetőségét annak hogy lelépjen.
2013. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert arra jó, hogy együtt legyenek, de annyira nem jó, hogy úgy legyen vele, hogy el akarja kötelezni magát. A férfiak nem úgy gondolkodnak, mint te, hogy jaj el KELL kötelezni magát, IDEJE, ILLIK, ez a szent CÉL, mikor éri már el. Neki jó, ahogy van, nem érdekli, nem foglalkozik ilyennel, csak, ha talál egy olyat, akivel hopp jön ez a vágy. Mit nem lehet ezen érteni? Ha nem olyannal van, akkor neki nem hiányzik, hogy felvegye az öltönyt és elrebegje az egész família előtt, hogy IGEN, akarom Juliskát. Nem olyan, mint egy nő.
2013. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
Ettől én még nem értem, hogy akkor hogy él el 10 évig az a kapcsolat, ahol a pasi tudja hogy nem akar elköteleződni.... Kreténség ez az egész okfejtés.
2013. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%

Úgy, hogy a pasinak nem eleve az a célja, hogy találjon valakit, akivel házasságra lép. A pasi egy kapcsolatot akar, amiben jól elvan. Ha jön egy plusz érzés, akkor elveszi. Ha nem jön, neki az nem hiányzik, és idővel sem alakul ki.


Ez a nőknél van így, hogy úgy indul neki, hogy X éven belül férjet akar és ahhoz keres anyagot és ha nem elég jó ahhoz, akkor keres mást. Vagy úgy van vele, hogy már 5 éve együtt vagyunk, Janikám ideje lenne házasodni, már illene ennyi idő után.


Nem kreténség, csak nem fogod fel a lényeget.

2013. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
Rendben kedves pasik, oké. Jól érzitek magatokat, de nincs meg a vágy a házasságra. Ezt megértem. De TUDJÁTOK, hogy a másik házasodni akar. És TUDJÁTOK, hogy ti nem veszitek el. Akkor mégis miért nem mondjátok meg ezt ékes magyar nyelven, hogy szerencsétlennek, ne 40 évesen kelljen megszülnie az első gyerekét, mire végre otthagyott benneteket, mert rájött, hogy nem kell nektek eléggé? Ez minden szempontból szemétség, mert minél fiatalabban szülünk, annál kevesebb a komplikáció, így ha nem a párod a nagy ő, és 34 év után sem akarod elvenni, engedd el. Értem én, hogy neked kényelmes, de neki oltári szívatás, hogy azt hiszi sínen van az élete, aztán 30-on túl nekiállhat keresgélni férj és leendő apa után. Csűrhetitek, csavarhatjátok, ez nettó szemétség.
2013. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem szemétség, ez a nő hülyesége. Én nő vagyok, de nem vagyok olyan hülye, hogy 10 éveket várjak egy férfira, mert tudom, hogy milyenek. Ebben nincs semmi extra, egyszerűen a nők döntő többsége becsukja a szemét, elhiteti magával, hogy ebből házasság lesz, ez egy OLYAN kapcsolat, na majd most már, van is, akik belesodródnak, de nem ez az általános. A nagy többség egyszerűen hülye, maga vesztegeti el az idejét, mert FÉL attól, hogy mi lesz, ha másnak nem kell. Nem azért, mert olyan ideális férfival van, vagy olyan ideális neki az egész, hanem azért, mert FOSIK, hogy nem lesz jobb, meg úgy van vele, hogy ha már ennyi ideje együtt vagyunk, akkor most már KELL következnie és akkor még marad, hátha a szülinapján..hátha karácsonykor. Hátha az évfordulón, na idén már tuti. Ú már a Juliék is házasodnak, na erről majd már hátha eszébe jut.


Nyitva kéne tartani a szemeket hölgyeim és nem lennének ilyen bajok. Miért a férfinek kellene ezzel törődni. Ő megkapja, amit őt kielégíti. Ha mi nem kapjuk meg, akkor el kell fogadni, hogy ő nem adja meg és keresni olyat, aki igen, nem várni, mint egy hülye, vagy hisztizni, hogy most már illik, meg más is, meg vegyé' má' el, mert már olyan régen együtt vagyunk és az összes ismerős is úgy gondolja, hogy milyen szépen egymásra találtunk és már ideje, meg már öregszem is és gyereket akarok minél előbb, aztán már tényleg itt az idő rá, hogy elvegyél.

2013. aug. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!