Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért van az, hogy a 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 20 évesek lányok esetében magasabb az eljegyzési arány, szemben a 25-30 évesekhez képest?

Figyelt kérdés
Ismerőseim között megfigyeltem, hogy sok lányt 20-22 évesen eljegyez a párjuk, 1-2 év után,míg a 25-30 éveseknél több évnyi kapcsolat után sem. 23/l
2013. júl. 13. 18:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Mert fiatalság, bolondság...meggondolatlanok, ez van. Én olyanokat látok, ahol pár hónap után. Durva.
2013. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a párom,hogy éretlen vagyok egy lánykérésre még. Elnézve az ismerőseim közötti eljegyzetteket, szerintem nem vagyok az :S Most nem azért, hogy várom a gyűrűt, de ahogy nézem az ilyen ismerőseimet, egyre öregebbnek érzem magam :S
2013. júl. 13. 18:43
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Annyi, hogy megfontoltabbak abban a korban, meg olyankor még nagyon a szakmai siker van kitűzve célként.

Bár párom is 1,5 év után jegyzett el (akkor voltam 20), de nem bántuk meg azóta is imádjuk egymást. Azóta eltelt 4 év, most várjuk az első babánkat.

2013. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem látják annyira a dolgokat olyan komolyan illetve egy 30éves gyakran érzi úgy hogy neki még valamit család előtt
2013. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Már miért lennének meggondolatlanok? Én 19 évesen mentem férjhez, még mindig együtt vagyunk, boldogságban, szerelemben, pedig már hány éve anna, hogy összejöttünk! Nem egy hasonló párt ismerek, az egyik közölük 30 éve együtt van, gyerekek, unokák - a gyerekeik is korán kezdték -, pedig még 50 évesek sincsenek. Nem kell általánosítani!
2013. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen, ebben lehet valami...
2013. júl. 13. 18:49
 7/22 A kérdező kommentje:
Régen valóban divat volt az ilyen korai házasság, mert anya 19, apa pedig 23 volt, amikor házasodtak
2013. júl. 13. 18:50
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem általában azoknál vagy eljegyzés 20 évesen, akik nem akarnak egyetemre menni, vagy legalábbis nem akarnak nagy karriert, megelégszenek egy egyszerűbb szakmával, vagy mondjuk egy tanári állással. Aki 25-30 éves korára nem házas és nem is akar egyelőre, lehet, hogy az egyetem és karrier miatt. Ez is lehet egy ok.
2013. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%

Szomorú, hogy ilyen korán házasodnak. Meggondolatlanok.

A régi időkben nem volt gond ezzel, mivel hamarabb értek sok okból kifolyólag, de manapság már nagyon éretlenek, és buták. Azt hiszik, hogy ők a 20 éves "felnőttek", pedig sehol nincsenek a régi idők embereihez képest.

Én egy 20 éves fiú vagyok, még nem volt barátnőm, nem is lesz sokáig, és ez a véleményem erről.

2013. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én is ezt látom logikusnak, amit utolsó ír, mert ezeknek a lányoknak a 90%-a nem ment egyetemre. Az én párom pedig olyan kritériumot adott, hogy majd ha befejeztem a képzésemet (ami MSc 2 év+ phd 3 év?)
2013. júl. 13. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!