Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Önző kijelentés? Akkor szülök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző kijelentés? Akkor szülök neked gyereket, ha majd elveszel feleségül.

Figyelt kérdés
Beszélgettünk páran csajok és az egyik ismerős ilyen kijelentést tett a párjának.Még nem esedékes náluk, csak a jövőről beszélgettek. A lány házasságpárti, a fiú meg már bevállalna akár egy babát is. Én nem tudom hova rakni, igaza is van meg nem is. Ti mit gondoltok?
2013. aug. 14. 22:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 anonim ***** válasza:
10%

Már bocs utolsó az addig rendben van,ha a pasi akar valamit nehogy már a nőnek ne legyenek igényei.


De először is kikérem magamnak,hogy felvágtam,közöltem egy tényt,mert meggyanúsítottak vele,hogy nem kellettem senkinek és nem akartak feleségül venni,holott ez nem igaz.Én csak erre reflektáltam,ha visszaolvasnál.

2013. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/111 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nagyon felvágásnak tűnt az, AHOGY írtad...

de oké.

2013. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/111 anonim ***** válasza:
32%

Aki hazassag elott nelkul szul az ezzel azt mutatja ennyit er neki a hazassag ezert nem is fogjak elvenni egyszeru.

Ki mit ker azt kap ki mit erdemel azt kap.

Soha nem voltam elettars es 2x mentem ferjhez.

43 eves no

2013. aug. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/111 anonim ***** válasza:
18%

Kielégítselek,hogy nem vagyok felvágós,a mostani még nem akart eljegyezni és ezért kicsit szomorkodom.

Bár komoly okai vannak,hogy nem,de ez magánügy stb.


Szóval szerintem ne mi akarjuk magunkat rájuk tukmálni,hanem ők akarjanak feleségül venni,az az igazi.

2013. aug. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk azt sem teljesen értem,miért dicsőség ha kétszer kértek meg vagy háromszor.

Mi jelentősége van egy olyan eljegyzésnek amiből nem lett semmi. Az egy komolytalan semmit nemérő lánykérés volt. Olyannak mondtál igen akihez nem is mentél hozzá.

2013. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/111 anonim ***** válasza:
3%

De én nem mondtam igent,én tudtam,hogy nem fogok hozzájuk férjhez menni,meg is mondtam nekik,egyszerűen beállítottak a jeggyűrűvel.Szóval semmiféle ceremónia nem volt.


De mindkettőnél gyerekvállalás volt.


Mondjuk a másodiknál érdekes volt,mert volt gyerekvállalás és 7.hónapra halva szülés volt és ezután jegyzett el rémes gyorsan...

2013. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
96%
Nem olvastam végig, bocs, ha ismétlek. Szerintem is igaza van, én is ugyanezt mondtam a páromnak annak idején, csak finomabban. Ő hamarabb érett meg a babára mint a házasságra, de én nem vállaltam volna be házasság nélkül. Lehet, hogy maradi vagyok, de az egy kiszolgáltatott helyzet. Ráadásul egy baba sokkal komolyabb elkötelezettség szerintem mint a házasság.
2013. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 anonim ***** válasza:
63%
A baba nagyon nagy teher 24 órás szolgálat,de később,ha jó a genetikája és jól neveled,viszont vissza és a legnagyobb segítséged.
2013. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/111 anonim ***** válasza:
82%

Ígyvan, egy kisgyerek nem születhet csak úgy bele a semmibe... egy - lehet, hogy - teljesen instabil kapcsolatba, biztonság nélkül, ahol a pasi csak úgy random benyögi, hogy hát ő gyereket akar.


Ja... mer hogy az így megy...

2013. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/111 anonim ***** válasza:
25%

Jó ez így teljesen más.

1 verzió.:


A pasi is gyereket akar,de akkor házasodjon is ez rendben van.


2.verzió.:


A nő gyereket akar szülni,de igazából férfi fogás miatt és,hogy házasságot kössön és eltartsák,na ez így nincs rendben.

2013. aug. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!