Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom meg akarja kérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom meg akarja kérni a kezem, de szerintem még túl korai. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem a Párom és vele akarom majd leélni az életem, csak szerintem 1 év után még nagyon korai a lánykérés.(2 hónapot éltünk együtt)Próbáltam erről vele beszélni,de nagyon makacs. Mit tegyek? (ő már dolgozik én még tanulok+nagyon nagy távolság választ el bennünket)
2013. aug. 22. 09:43
1 2
 11/12 Lamakid333 ***** válasza:
23%

Kedves kérdező!


Én 29 vagyok, a feleségem 18 lesz nemsokára. Te egyáltalán nem leszel fiatal feleség, vagy menyasszony szerintem. Viszont a legfontosabb: Sose becsüld alá egy férfi kitartását. Ha ennyire szeretné a házasságot, akkor honnan tudod hogy nem azért mert ő érzi és tudja hogy melletted kitart akármi is történik?

Párom 15 éves volt amikor megkértem a kezét. Igaz én már 10 éves kora óta ismertem, de akkor ilyenekről még szó sem volt, csak az egyik ismerősöm húgaként kezeltem. Ettől függetlenül fél évet éltünk együtt amikor úgy döntöttünk hogy elérkezett az idő a tényleges házasságkötésre.

A legjobb tanács amit adni tudok, az az hogy kérd meg hogy 1 évig éljetek együtt legalább, hogy megismerjétek egymást. Mert lakva ismerszik meg az ember, ezt mindenki aláírja!!!

Végezetül pedig, Párom Miskolc-ról való, én pedig Pécs-ről, ami potom 400km, ebből adódóan pontosan átérzem a helyzetedet!


Sok sikert kívánok nektek!

2013. aug. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Basszus
2013. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!