Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek, ha ilyen problémá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha ilyen problémák vannak egy kapcsolatban, érdemes türelemmel várni, és reménykedni?

Figyelt kérdés
A barátommal 7 éve leszünk együtt, gimis első szerelem mindkettőnknek 22 éves a lány, 26 lesz a fiú. A fiú elvált szülők gyereke, és kiskorában a mostohatestvérével együtt élt, aki az apja új házasságából született. A barátom fél a házasságtóll, mindig mondja, hogy a szabadságát elveszti. Én vágyom arra, hogy egyszer feleség legyek, és gyereket is szeretnék. Ő válltig állítja, hogy nem akar gyereket. Élni akar és utazni. Egy időben úgy éreztem, hogy laposodik a kapcsolat, voltak vitáink. Próbáltuk helyre hozni. A vita abból eredt, hogy mivel én nem, kaptam meg tőle azt a gondoskodást, amire vágytam, ezért egy búcsúcsókot adtam külföldön egy fiúnak. Aztán következő évben elmondtam neki, és megbántam, ő is megcsókolt egy lányt. Úgy éreztem kvittek vagyunk. Ezután próbáltuk helyre hozni, de elmondása szerint nem élte ki magát, és hiányzik neki, amit a barátaitól làt. Ez rosszul esett, mert megbántam a dolgokat, és ha én nem kezdem el az egész lavinát azzal a csókkal, akkor lehet, hogy benne sem jön elő ez. 22 éves vagyok, jópár éve történtek ezek a dolgok. Engem ez az egész megerősített, hogy vele akarok lenni, megbántam amit tettem, de szerintem ő máshogy van vele. En mondom neki, hogy szeretsz? Errr ő azt mondja rá csíplek. Nem mondja magától a szeretleket,mindig csak én húzom ki belőle,mert azt mondja, ez nyálas. Nem egy érzelgős típus. Mégis mikor mondtam neki, legyen vége, nem vettem fel a telefont, jött kisírt szemekkel. Vajon egy ilyen férfi hajlandó megnősülni, és gyereket vállani egyszer? Összeköltözésben ő is benne van,csak hát az pénz kérdése. Szeret bújni,imádja ha simogatják,de nem egy érzelgős tipus. Én meg az vagyok Szerintetek érdemes vàrnom, hogy eljegyez? Szerintem el van bízva, tudja, hogy szeretem nagyon, és emiatt nem fél, hogy elveszít. És sokszor ezért viselkedik úgy, ahogy. Van aki hasonló helyzetben van? Érdemes várni vagy lépjek tovább, mert lehet, sosem jegyez el, és nem lépünk előrébb a kapcsolatban?

2013. aug. 31. 12:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
ha tényleg szeretnétek mindketten egymást, eszetekbe se jutna mást megcsókolni, ez a véleményem. Keress magadhoz megfelelő embert, nem illetek össze és ahogy leírtad a párod nem szeret Téged igazán.
2013. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
ne pazarold az idődet rá:(
2013. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!