Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 4 év után eljegyzés? Nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után eljegyzés? Nem túl korai?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve együtt vagyunk. Jól kijövünk, sok időt töltünk együtt. Hol ő van nállam, hol én nálla.

Most döntöttünk úgy, hogy immár ha 4 évig jól megvoltunk, jöhet ez a lépés. A ház megvan, már csak belül kell elkészíteni (festés, butorozás, szőnyegek, függönyök).

Szerintetek túl korai?

Én 20 évet betöltöttem, ő 25 lesz. Mindketten dolgozunk.


2013. szept. 3. 15:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
69%
20 évesen nem tudod leírni, hogy "nálam" és "nála"? Mert ez így elég gáz.
2013. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
37%
4 év után??! Nem, nem korai egyáltalán. Sok boldogságot!
2013. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
48%

NEkem inkább a mondandódban az a fura, hogy "jól kijövünk", meg "jól megvoltunk".. A szobatársammal is anno jól kijöttünk meg jól megvoltunk.


A párommal 2 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt is élünk. Nekem már most sem lenne korai, 4 év után főleg nem..

Úgy érzem, hogy ő a társam, akivel leélném az egész életemet és kitartanék mellette jóban és rosszban.


A te mondandódból nem igazán ezt érzem. Persze pár sorból nem lehet megítélni semmit és senkit, de mintha kissé bizonytalan lennél. Ez persze nem baj, csak akkor talán nem ő az igazi.

Nagyon fiatal voltál még mikor összejöttetek.


Őszintén szeretnéd őt a párodnak az elkövetkező 70 évre?

2013. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
23%
Te mit érzel? Ő az igazi? Szereted még mindig? Ez csúnya szó, de kiélted magad, megvalósítottad azt, amit csak szingliként tehet meg az ember? Tudod, hogy 2 egyforma kapcsolat nincs...Én pl feleség vagyok már több mint egy hete, pedig "csak" 2 év 3 hónapja vagyunk együtt :) Én egy pillanatig nem éreztem semmit korainak, mert szeretem a páromat, és tudom, hogy Vele akarok lenni még minimum 70 évig, és ő is maximálisan így van vele :)
2013. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
23%
Négy év után nem korai, hanem már igencsak időszerű
2013. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
60%
Ha ezt érzed akkor korai, én is 4 éve vagyok együtt a párommal, de ha megkérne nemet mondanék, pedig imádom...de én nem vagyok arra kész, hogy eljegyezzen, te mit érzel belül? Csak az számít
2013. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
40%

most nem értem. ha szereted akkor IGEN.

nem?

2013. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
51%
Kíváncsi lennék, kik a lepontozózsenik ennél a kérdésnél, vagy milyen jobb megoldást tudnak, mint, hogy gondolja magában végig, hogy tényleg a párjával szeretne-e élni 70 évig...
2013. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
55%
Nővérem és sógorom 1973. január 1-jén ismerkedtek meg. Március 1-jén házasodtak össze. Következő év januárban megszületett az első gyerekük. Azóta is boldogan élnek. Már az unokáikat dajkálják.
2013. szept. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
51%
#19 Azért ez nem semmi. Ők tényleg egymásnak lettek teremtve, megtalálták az igaz szerelmet.
2013. szept. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!