Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 4 év után eljegyzés? Nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után eljegyzés? Nem túl korai?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve együtt vagyunk. Jól kijövünk, sok időt töltünk együtt. Hol ő van nállam, hol én nálla.

Most döntöttünk úgy, hogy immár ha 4 évig jól megvoltunk, jöhet ez a lépés. A ház megvan, már csak belül kell elkészíteni (festés, butorozás, szőnyegek, függönyök).

Szerintetek túl korai?

Én 20 évet betöltöttem, ő 25 lesz. Mindketten dolgozunk.


2013. szept. 3. 15:10
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Igen, igazatok van, már időszerű is az eljegyzés.

Az alatt, hogy jól megvagyunk, jól kijövünk, tényleg sok minden rejlik. Például az, hogy nyíltan kimondjuk és megbeszéljük problémákat, akármiről legyen szó, és közös nevezőre tudunk jutni, nem ordibálunk egymásra, hanem higgadta megbeszélünk mindent. Az együtt töltött idők nem unalmasak még most sem, 4 év után. Mindig akad, amin nagyokat nevetünk, legyen az az én ügyetlenkedésem, vagy valamilyen emberi hibánk.Sokat viccelődünk, ugratjuk egymást, mint a legelején. Szeretem őt, az az érzésem, hogy nélküle sehogy sem tudom elképzelni az életemet, csak mellette, Vele.

2013. szept. 4. 10:22
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

Én nem sokkal vagyok öregebb tőled, de bennem megfordult az, hogy vajon egy 25 éves " mai" férfi készen áll-e erre a dologra...

Elég fiatal voltál amikor összejöttetek, de ő is csak 21 volt.

Egy pasi másképp működik mint egy nő minden téren.Úgy gondolod hogy ő is készen áll erre, és nem csak a "te nyomásod" miatt akar lépni?

2013. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy készen áll. Nagyon realista gondolkodása van, és nem olyan, mint a korabeliek, a gondolkodását tekintve sem. Ő már kibulizta magát, megunta az éjszakázásokat.

Nem az én nyomásomra kéri meg a kezem,ő nagyon szeretné, én utasitottam vissza eddig.

2013. szept. 5. 11:09
 24/29 anonim ***** válasza:
A 4 év biztos nem kevés, a 20 éves kor mondjuk lehet korai. De mivel már mindketten dolgoztok, ezért én nem hiszem. Én az eljegyzéstől nem félnék, de mivel úgy értettem, hogy még nem éltetek együtt, én minimum egy év együttélést javasolnék a házasság előtt.
2013. szept. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat és a tanácsokat is:)
2013. szept. 7. 09:50
 26/29 anonim ***** válasza:

Huu,ha Te 4 év után ezt gondolod,és ez a kérdés merült fel benned,akkor mit mondhatnék én..


Szerintem 4 év után már nem korai.Sőt,soha nem korai,ha már olyan érett a kapcsolat,és éltetek már együtt,vagy ismeritek egymást eléggé ahhoz.. :)Főleg,hogy nektek már megvan mindenetek ahhoz,hogy egy jó kis életet éljetek.Irigyelek titeket.Sok Boldogságot :)

2013. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
ha ti ne érzitek túl korainak akkor nem hiszem...de h ide feltetted én úgy érzem h még te/ti sem vagytok biztosak benne...
2013. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
De igen, korai. Ha egyáltalán felmerül a kérdés, nem az évek száma a lényeges.
2013. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai. Engem 3 év után jegyzett el a párom. De most ide kb bármit írhatunk,de felesleges,mert úgyis Ti érzitek mikor van itt az ideje,mert ez mindenkinél máskor van. De ha ez felmerült bennetek,hogy esetleg korai,akkor addig még várjatok,amíg nem vagytok benne biztosak. Sok boldogságot!!
2014. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!