Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mennyi idő után kértétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után kértétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek voltatok, mennyi ideje voltatok együtt, esetleg együtt mennyit éltetek?

2013. okt. 31. 17:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Engem 5 év után kért meg, 23 évesek vagyunk. 24 éves leszek amikor megházasodunk, 1 éve élünk együtt.

23-L

2013. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
~2 éve voltunk és éltünk együtt,amikor megkért.Eleinte több helyen is laktunk,majd ekkor volt az,hogy beköltöztünk a saját otthonunkba.Nemet mondtam,házasságellenes voltam.De ebből már "kigyógyított".:) Most leszünk 6 évesek pár nap múlva.De kíváncsi vagyok mikor kér meg legközelebb! Szerintem majd ha újra lesz alapunk (mert most megint "albérletben" vagyunk).Azt gondolom,ez egy fontos szempont lehet a férfiaknál.Én Szerelmemnél legalábbis biztosan.:)
2013. nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A párom 25 volt, én 24 (én vagyok a lány). Tavaly decemberben kérte meg a kezem, mikor már 3 évesek és 2 hónaposak voltunk. :) De még az előtte lévő szilveszter este azt mondta, hogy jövőre szeretné megkérni a kezem... Szóval betervezve már előbb volt, kb mikor 2 évesek voltunk. Igazából úgy kérte meg a kezem, hogy még nem éltünk együtt, mert akkor még otthon laktam. Június vége óta lekunk együtt és nagyon szuper. :) Jövő augusztusban lagzi! :)
2013. nov. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8 èv utàn kèrte meg a kezem ekkor màr 3 ève egyūtt laktunk sajàt hàzban.Most agusztusban egy èv jegybenjàràs utàn volt az esküvőnk ès úgy nèz ki jön is a baba....èn 28 ő 32
2013. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

1 hónapja voltunk együtt amikor a férjem megkérte a kezemet. 1,5 év után házasodtunk össze. a férjem 22 éves volt akkor, én 25.


1 hónap múlva ünnepeljük a 2. házassági évfordulónkat:)


27/N

2013. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!