Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan mondjam el az anyukámna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el az anyukámnak, hogy eljegyzett a barátom?

Figyelt kérdés

Először nekem tette fel a párom a kérdést, nem az anyukámnak (egyedül nevelt fel, az apám meg sem érdemelte volna, hogy tőle legyek elkérve), viszont most valahogy el kellene mondani neki.

Azért nem merte előre megkérdezni őt, mert néha poénkodás szintjén előjött, hogy anya aztmondta, hogy akkor lehet köztünk komolyabb minden, ha lesz bankszámlája pénzzel, rendes kocsija, és normális, lakható, saját háza vagy lakása ( a szüleitől külön). Meg elég sokat is veszekedtünk idén, ami alapból feszült hangulatot eredményezett, és az egy fő problémán kivül már minden kis apróságon össze tudtunk veszni, ami elég feltűnően nem tetszett az anyukámnak.

De úgy alapvetően az egész családommal jól kijön, mindenki "szereti" őt. Csakhát én vagyok a legidősebb a testvéreim közül is, nemtudom, hogy hogyan reagálna. Főleg, hogy még tanulok, van még egy évem a suliból is. De hát ez csak egy eljegyzés. Nem fogunk mostanában még összeházasodni biztosan, mert pénzünk sincs se az esküvőre, se arra, hogy összeköltözünk.


Én aggódom túl? Vagy hogyan mondjam el?

Köszi

Én L19 a vőlegényem 23 és 2 éve vagyunk együtt


2013. nov. 25. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Így: "anya, eljegyzett a Peti".


Egyébként elárulnád nekem, hogy önálló egzisztencia nélkül, tanulva, ilyen fiatalok, úgy hogy együtt sem éltek, nem is akartok mostanában házasodni vagy költözni, MI A RÁK ÉRTELME VAN az eljegyzésnek?

2013. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Engem az érdekelne, hogy miért akartok "felnőttest játszani", miközben ahhoz is gyerek vagy, hogy anyukád elé állj a hírrel?
2013. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Mutasd meg neki a gyűrűd.

Bár én sem értem, minek volt ez, ha még csak tervezni sem tervezitek ez tipikus veszekedés utáni békülés.

Mi is "eljegyeztük" egymást ennyi idősen de ez inkább egy jelképes kis gyűrű volt, amit kaptam.

2013. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Ezt inkább el se mondd. Vicc kategória.
2013. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

"ha lesz bankszámlája pénzzel, rendes kocsija és normális lakható saját háza vagy lakása (a szüleitõl külön)".


Komolyan mondom, mintha egy arab anyát hallanék,amikor áruba bocsájtja a lányát.Ennyire elanyagiasodott már minden?


Annyira kellett volna örülnöd, hogy az anyudnak észre kellett volna vennie, hogy jegyes lettél.

2013. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nálunk együtt szokás elmondani...



Amúgy:


"Xy feleségül kért, igent mondtam, az esküvőt még nem a közeljövőben tervezzük"

2013. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Madárnyelven. Mit kell ettől így félni?
2013. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Makoscsiga ***** válasza:
100%

"Hogyan mondjam el az anyukámnak, hogy eljegyzett a barátom?"

Így ne: "Anyu, ma három tojásból kérem a ránottát, kis pirospaprikával"

Így igen: "Anyu, eljegyzett a barátom."

2013. nov. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Makoscsiga ***** válasza:

"Meg elég sokat is veszekedtünk idén, ami alapból feszült hangulatot eredményezett, és az egy fő problémán kivül már minden kis apróságon össze tudtunk veszni, ami elég feltűnően nem tetszett az anyukámnak. "

A mindenit! Hogy merészeli! :D

2013. nov. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Úgysem lesz hosszú életű kapcsolat.
2013. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!