Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tudnak ezek a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnak ezek a lányok, hogy azonnal elveszik őket?

Figyelt kérdés

Nem rólam szól a sztori, én még fiatal vagyok, de a nővérem és a bnői (24-30 éves lányok, nők)közt újabban ez a jelenség dívik és nem értjük az okát.

Adva van egy szép 25-30 éves lány, van egy fiú, akivel régóta (1 év-7 év) együtt vannak, minden tökéletes, ám a fiú különböző kifogásokra hivatkozik, amikor a házasság szóba kerül.Egyszercsak megunja ezt a lány, kiadja a fiú útját, legyen ez mondjuk jan 5-én.A fiú jan 15-én megismerkedik egy másik lánnyal, március 5-ére kitűzve az esküvő.És sok-sok lány jár így mostanában, ahogy hallom.

Mit tudnak azok a lányok, akik pár nap, hét ismeretség után már menyasszonyok, feleségek lesznek?



2013. dec. 6. 11:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
81%

"Sajnálom egy kicsit azokat a nőket, akiket nem akar hosszú évek után sem elvenni a párjuk."


Sajnálom azokat a nőket, akik arra verik a nyálukat, hogy őket elvették és mekkora jó nők :) Szánalom

2013. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben az esetben akivel 7 éve együtt vannak, az már egy lapos kapcsolat,amit nagyon fiatalon kezdtek. Az emberek rengeteget változnak, mikor dolgozni kezdenek, vagyis mikor ténylegesen felnőtté válnak. Ekkor kiderülhet, hogy hiába vannak együtt 5 éve, már nem azonosak pl. a céljaik, vagy az együtt élés nem megy. Elvoltak 5 évig, járogattak, de 24/24-ben már nem olyan viccesek azok a bizonyos kis bosszantó szokások. így még húzzák 1-2 évig amíg végképp kifullad.


Ezután már a felnőtt fejükkel, a felnőtt elvárásaikkal választanak felnőtt korba párt, és ilyenkor már nem 'kell' annyit várni, hiszen mire? Mindenki dolgozik, mindenki felnőtt, mindenki önálló. Minek járnának együtt 7 évig? Így egyszerűen felgyorsulnak az események.


egyébként én ezt nem a házasságban hanem az összeköltözésben tapasztaltam. Exemmel 3 év után kölötztünk össze, párommal 2 hét után. Egyik haveromék most költöztek össze egy év után, de már fél éve tudják, csak lakást kerestek, felújították, stb. Míg van egy pár a baráti társaságunkban, 6 éve együtt vannak, és se összeköltözés, semmi. Egyszerűen megrekedtek, és nem hiszem, hogy valaha is ellendülnének erről a pontról... :(


Ilyen az élet. Azért a tini meg egyetemista szerelmek viszonylag ritkán torkollanak házasságba.

2013. dec. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
69%

Engem a férjem egy hónap után jegyzett el. Teljesen magától. Erőltetni, kihisztizni semmi értelme.


Másfél év után házasodtunk össze. Akkor 25 voltam, a férjem 22. Semmi különöset nem csináltam hogy ilyen hamar elvett, csak magamat adtam, no meg szeretjük egymást.


Ha valaki úgy házasodik amit itt leírtál, akkor az új barátnő már nem olyan új.....Nagyon valószínű, hogy már megvolt, amikor az előző kapcsolat tartott.

Vagy az előző kapcsolatban nem voltak igazi érzései a férfinak.


És van még egy opció. Vannak olyan férfiak, akiket meg lehet fogni azzal hogy "véletlenül" teherbe esik a csaj...bár erről megvan a véleményem.


27/N

2013. dec. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
67%

még annyit tennék hozzá, hogy nem kell 7 évig várni a lánykérésre, esküvőre, és akkor nincs probléma:)


én speciel 2 év után dobtam volna olyat aki semmi hajlandóságot nem mutat a házasságra. Így nem kell sok időt elvesztegetni a fiatalságból olyanra aki nem vesz el.


Senki nem kényszerítette egyik lányt se hogy várjon évekig....ők csinálták maguknak a szart. Ha egy nő ilyen hülye, hogy minden ígéretet elhisz és vár és vár, akkor ne sírjanak, hogy másik lányt meg elvesz az exük.

2013. dec. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
31%
21. látom savanyú a szőlő..:) szerintem meg ez szánalmas.
2013. dec. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
47%
21-es! Én vagyok a "sajnálkozó." Bocs, ha a lelkedbe tiportam, nem ez volt a célom. Köszi viszont a 25-ösnek, egyetértek. :D
2013. dec. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerű, ha egyből feleségül kérik a másikat akkor a következő 10-20 stb.... évben kb a válásra gyűjtik a közös vagyont mert az ilyen házasságok mindegyike így végződik. Vagy ha nem válással akkor együttélve egy szar élettel... Rózsaszín ködös házasság nem házasság.
2013. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Engem 5 év 4 hónap után jegyzett el a párom tavaly szeptemberben, jövőre lesz májusban az esküvőnk a 7. évfordulónkon. Mikor eljegyzett akkor már együtt éltünk 3 éve , 17 évesen jöttünk össze 2 év távkapcsolattal az elején.


A munkatársunk 16 évesen jött össze a férjével, 24 évesen házasodtak, 14 éve vannak együtt összesen.


Umokatesóm egyidős velem, 23 éves , 15 évesen ismerkedtek meg a párjával, 2 éves a gyerekük, nem házasodnak.


Barátnőm is 15 évesen került kapcsolatba ,25éves és együtt vannak, még nem házasok, gyűjtenek.


Nem tudom mit tesznek az általad említett nők ,hogy hamar házasodnak csak annyit tudok, hogy az igazi, őszinte szerelem/szeretet , összetartozás érzését nem ingatja/ ingathatja meg emberek által kreált szokások léte vagy nem léte. Szerintem.

2013. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!