Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tudnak ezek a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnak ezek a lányok, hogy azonnal elveszik őket?

Figyelt kérdés

Nem rólam szól a sztori, én még fiatal vagyok, de a nővérem és a bnői (24-30 éves lányok, nők)közt újabban ez a jelenség dívik és nem értjük az okát.

Adva van egy szép 25-30 éves lány, van egy fiú, akivel régóta (1 év-7 év) együtt vannak, minden tökéletes, ám a fiú különböző kifogásokra hivatkozik, amikor a házasság szóba kerül.Egyszercsak megunja ezt a lány, kiadja a fiú útját, legyen ez mondjuk jan 5-én.A fiú jan 15-én megismerkedik egy másik lánnyal, március 5-ére kitűzve az esküvő.És sok-sok lány jár így mostanában, ahogy hallom.

Mit tudnak azok a lányok, akik pár nap, hét ismeretség után már menyasszonyok, feleségek lesznek?



2013. dec. 6. 11:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%

Van erre logikus magyarázat is. A hosszú kapcsolat alatt a pasi ki-kikacsintott a kapcsolatból, megismerte az igazit, de nem az akkor párjába, hanem az új kapcsolatba.

Gondolom a szakításnak jelei is voltak, ezért is lett szükség a döntésre, hogy együtt házasságban, vagy külön, és vége.

A pasi nyilván erre várt, mert hát ő is meg akar állapodni, de mással.

Ezért lehet az, hogy a szakítás után két hónappal már ki van tűzve az esküvő a másik lánnyal. Ne legyünk mi nők ennyire naivak. Gondolod, hogy két hónap alatt belefér minden az ismerkedéstől a házasságkötésig?

2013. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
84%

Jó, a két hét szélsőséges eset, de ezt általánosságban írtam. Egy 7 évig húzott élettársi kapcsolatban már látják a felek a hibákat, és ha nem működik, akkor nem teszi egy normális ember ezt a kötöttséget még erősebbé. Ha viszont működik egy ilyen hosszú kapcsolat, akkor abból házasság is lesz, én is 5 éve után mentem férjhez, a barátnőim is 6-7 év után, szóval ilyen is van, de nálunk 12 év a korkülönbség a férjem javára, a barátnőimnél is 6, illetve 4 év. De ezek működő kapcsolatok voltak, azóta is együtt vagyunk.


Viszont valljuk be, nem csak házasságok állnak egyben megszokásból, de ilyen élettársi kapcsolatok is. A felek általában érzik, hogy nem az igazi dolog, de szakítani gyávák, annyi eszük viszont van, vagy legalábbis az egyik félnek, hogy nem akar ebből házasságot. Ez még a jobbik eset, van olyan is az ismerősi körben nem is egy, ahol 10 év együttélés után volt az esküvő, rá 3 hónapra már a bíróságon voltak válni.

2013. dec. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
11es: logikus, de nem volt meg a lány a nővérem esetében, vidéki buliban ismerte meg a fiú és akkor, sosem ismerte előbb.
2013. dec. 6. 12:03
 14/28 anonim ***** válasza:
40%
Az én tapasztalataim: velem csaknkitoltak, pedig azt mondják minden tekintetben jó vagyok, mégis...jött egy csúnya, kövérkés, erőszakos, bunkó nő, persze meghaltak értük....ilyenek a magyar férfiak nagyrészt, nem tudsz vele mit tenni. Ha jó vagy, eltaposnak:(
2013. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
Miért veszi el a másikat szinte rögtön? Talán jön egy érzés, hogy Ő AZ! Vagy fél, hogy megint ki lesz dobva és elveszi, vagy becsúszik egy gyerek...
2013. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%

biztos minden eset egyedi.

1. már rég ismerte a nőt, csak nem akart az előzővel szakítani, amíg nem biztos a dolog

2. szerelmi bánat, mert a nő kidobta, kettes számú nő meg ebben a helyzetben pátyolgatja, hirtelen teherbe esik :)

3. 7 éves kapcsolat már unalmas, jön az új nő, szerelmes lesz, azonnal elveszi. Persze később rájön, hogy pont olyan, mint akit otthagyott.


A válasz: mindenki jókor van jó helyen, becsap a szerelem és kész.

2013. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
78%

Fiú vagyok, és nem rólam szól a kérdés, de megpróbálok egy logikus magyarázatot felvillantani. Nem állítom, hogy ez az egyetlen magyarázat, de ez is benne lehet.


Több olyan barátom is van aki az egyetem elvégzése után dobta az egyetemen összeszedett barátnőjét / őt dobta az egyetemen összeszedett barátja. Persze lehet azt mondani, hogy a fiúk megbolondulnak suli után, de de inkább azt látom, hogy úgy érzik, hogy a frissen megszerzett menő állással a hátuk mögött úgy érezték, hogy sokkal jobbat is összeszedhetnek, mint az eddigi barátnőjük.


Ezzel időben egybevág az, hogy 26-27 év környékén MINDEN lány rájön, hogy itt az ideje a férjhezmenésnek. Mivel hirtelen nagy kínálat lesz a "minőségi" férjet fogni kívánó lányokból, a fiúk örömmel váltanak.


És hogy miért ilyen gyors? Mert a fiúkon is van egy társadalmi nyomás az esküvőre / A lányok nyaggatják őket bele / A fiú tapasztalatlan a lányokkal, és ezt a lányok kihasználják.


Szerintem:


27/F

2013. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
62%
Engem eddig 10-ből 9-szer el akartak venni néhány hónap után. Biztos jó vagyok az ágyban, meg főzni is tudok, rendben tartom a lakást, stb. Szerintem kb. ennyi kell egy férfinek. Az már más, hogy mindnek kiadtam az útját, aki a házassággal macerált pár hónap után.
2013. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
64%

20 éves kis srác voltam, amikor összejöttem a 17 éves barátnőmmel, 8 évig voltunk együtt, mindenki nyösztetett bennünket a házassággal, de én valahogy nem akartam a dolgot..... Akkor azt hittem én nem vagyok egy ilyen családcentrikus, házasság és gyerekkedvelő férfi.... A kapcsolatunk tönkre is ment... A szakítás nem volt drámai, megbeszéltük a dolgokat, tiszteltük egymást, elváltunk. A magam részéről nyitott voltam egy új kapcsolatra, gyorsan meg is ismertem egy akkor 24 éves lánykát, akibe az első pillanatba beleszerettem. Soha ilyen lángoló szerelmet nem éreztem. Azonnal tudtam, hogy ő lesz a feleségem. Egy év után megkértem a kezét, fél évre rá esküvő, majd 1 év után jött az első babánk.

Ha megtalálja az ember, akit igazán akar, akkor nincs vacillálás, agyalás, ott ösztönösség van.

Már 6 éve élek boldog házasságban a feleségemmel és 2 gyermekünk van.

2013. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
19%
Hát, én "azok" közé tartozom, akit két hét után eljegyzett a férfi. Mit tudunk, mi "ilyen" nők?? Fogalmam sincs! Előttem egy 6 éves kapcsolatban volt, eszébe sem jutott az eljegyzés. Engem két hét együttjárás után megkért, az első évfordulón házasodtunk. Először gondolkoztunk rajta, hogy a 30 napos kötelező várakozási idő után házasodunk, de úgy döntöttünk, hogy ha már esküvő, akkor csináljuk rendesen, ahhoz pedig kb. egy év kell, hogy megszervezzük. Sajnálom egy kicsit azokat a nőket, akiket nem akar hosszú évek után sem elvenni a párjuk. Én sosem kértem a férjemtől, hogy vegyen el, de gondolkodás nélkül hozzámentem volna akár két hét után is! Egyszerűen csak éreztük, hogy ez most több, más, mint ami eddig volt a korábbi kapcsolatainkban. (Hozzáteszem, hogy nem akkor ismerkedtünk meg, 8 éve közös a baráti társaságunk, így 8 év ismeretség után vágtunk bele, de előtte soha nem volt egymáshoz semmi közünk férfi-női viszonylatban.)
2013. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!