Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket nem zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna ha a párotok koszosan, porosan jönne a munkából haza? Az olajos ruháját berakná a mosógépbe, hogy azonnal mossátok ki, és gumicsizmával felhordaná a sarat a lépcsőre?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 10:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
92%

Gumicsizmát leveszi, hogy ne legyen minden tiszta sár.

Mosógépet meg ő is el tudja indítani.

2013. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk apukámnak volt olyan munkahelye,ahol így jött haza,teljesen természetes volt,hogy anya azonnal kimosta.Az cipőt meg az ajtó előtt levette.Az én férjemnek nem ilyen munkája van(informatikus),de ha ilyen lenne,nekem is természetes lenne,hogy azonnal indítom a mosógépet,a csizmát meg megkérném,hogy hagyja az ajtó előtt és kész.Nem csinálnék ügyet belőle.Maximum akkor,ha számtalanszor megkérném,hogy hagyja az ajtó előtt a cipőt és nem tenné.
2013. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem gumicsizmában, de melósban jár haza, koszosan. Nem, nem zavar.
2013. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
77%

Nem zavarna. Mert dolgozik. Nyilván fizikai munkát végez, ezért koszos a ruhája és a csizmája.


Tedd időben a lépcső mellé a papucsát, vagy házi cipőjét, akkor nem fogja fölhordani a sarat a lépcsőre.


A ruháját dobd be a gépbe.

Egy kattintás, és kimossa helyetted.


Örülj neki, hogy igényes a férjed, és minden nap tiszta munkaruhában kezd dolgozni.


Szégyellnék ilyen kérdést kiírni.

2013. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
Fent írtakkal értek egyet. De ő is eltudja indítani a gépet, szóval egyenrangúság.
2013. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
88%
tudod mi a foglalkozása.....Ha ezzel jár istenem.Az én férjem nem jön gumicsizmában,de poros a ruhája.Amint hazajön levetközödik.A cipöért én is veszekszem....Télen lennt hagyja az ajtónál.
2013. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
90%

A kosz nem zavarna,tisztelem a munka porát,viszont ő is tisztelje a tisztaságot(bár egy kis sarat nem nagy dolog eltüntetni a lépcsőről,ha az alján nagyjából lepucolja).Van család,ahol apa hazamegy,munkásruhába ledől,az a nem semmi!

Az se mindegy milyen hangnemben kér a mosásra,ez nem jön át a levélen,csak utal.

2013. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
25%
minek kimosni ha másnap megint olajos lesz?
2013. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
59%
Egy off kérdés: azok, akik naponta mosnak munkaruhát vajon mekkora vízszámlával rendelkeznek?!
2013. szept. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
90%
Az én férjem is koszosan (olajosan) jön haza minden nap, mivel autószerelő. És nem, nem zavar. A zavarna, ha egész nap a tv/számítógép előtt ücsörögne . Na az zavarna tényleg.
2013. szept. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!