Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megbocsátanátok ha flörtölt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok ha flörtölt?

Figyelt kérdés

Sajnos pár hónappal ezelőtt kiderült hogy a párom flörtölt a kollégájával. Bent a munkahelyen és a szabadidőben is amikor összejövetelekre én nem voltam meghívva.

Szerinte nem volt több és Ők nem is akarnak egymástól semmit. De úgy érzem ez így nem teljesen igaz, mert neki biztos hogy nagyon bejön a nő, illetve hízelgő számára hogy Ő is tetszik a csajnak.

Nem tudom elfelejteni a történteket... Mit gondoltok túl kellene ezen már lépni?



2014. jan. 20. 09:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mármint számodra a flört mit jelent? Nevettek, húzták egymást, vagy fogdosták egymást? Mennyire mentek bele?
2014. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez így mind volt. Nem 1 eset, hanem folyamat volt.
2014. jan. 20. 10:05
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért a fogdosás szerintem kicsit sok...akitől nem akarok semmit azt nem fogdosom vazzeg.


Nem tudom mennyire komoly a kapcsolatotok, de nem biztos, hogy a pasid komolyan gondolja ezt. Ezen érdemes elgondolkoznod, ne hagyd, hogy hülyének nézzen.

2014. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
:S ... Ez így már necces !!!Párod mindig kapható volt flörtökre ,vagy csak ez a nő hozta ki belőle ? ..Amúgy számomra ez kapcsolatgyilkos dolog .. a zöld szemű szörny innentől velem lenne :/ Egy jól működő kapcsolatban nincs helye a flörtölésnek . !
2014. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretne ,nem menne bele ilyenekbe !!! Ha tényleg azok történtek amiket leírtál ,akkor onnantól már nem sok tartja vissza attól ,hogy mélyrehatóbban meg akarja ismerni a nőt !!! :/ Légy résen !
2014. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mással eddig tudomásom szerint nem fordult elő. Nagyon figyelek ezekre a dolgokra, mert félek tőle hogy hülyének néznek. Hát sajnos egyszer sikerült neki, mert be se akarta vallani ezt az esetet, csak volt egy rossz érzésem és utána néztem a dolgoknak, aztán beigazolódott az aggodalmam! De úgy tűnik ez a nő hozta ki belőle....
2014. jan. 20. 10:37
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Nálam flört is szakító ok, pláne, ha tapizták is egymást.

28f

2014. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Táncoltak, ittak, és azt mondta csak a nő fogdosta őt. Meg puszilgatta. (persze nem vagyok naiv, de az igazságba belegondolni meg fájó)
2014. jan. 20. 10:42
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szegény párod! A nő kihozta belőle, meg fogdosta tánc közben és meg is puszilta.

Na ne már! Aki nem akarja, azt nem lehet fogdosni meg puszilgatni.

És ez miért az eljegyzés témában van? Most készültök összeházasodni?

Ha igen, akkor szerintem jól gondold át. Ha már most ilyen, akkor mi lesz 5-10-15 év házasság után.

2014. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azért ide raktam, mert tényleg idénre terveztük. Így viszont biztos el fog maradni, csak kérdés hogy végleg-e.
2014. jan. 20. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!