Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megbocsátanátok ha flörtölt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok ha flörtölt?

Figyelt kérdés

Sajnos pár hónappal ezelőtt kiderült hogy a párom flörtölt a kollégájával. Bent a munkahelyen és a szabadidőben is amikor összejövetelekre én nem voltam meghívva.

Szerinte nem volt több és Ők nem is akarnak egymástól semmit. De úgy érzem ez így nem teljesen igaz, mert neki biztos hogy nagyon bejön a nő, illetve hízelgő számára hogy Ő is tetszik a csajnak.

Nem tudom elfelejteni a történteket... Mit gondoltok túl kellene ezen már lépni?



2014. jan. 20. 09:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

a válaszom: nem

de nekem alacsony a tűréshatárom...

2014. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%
nekem meg magas. mármint a tűréshatárom. én nálam a flört abszolút belefér, akár még egy kis érintés is. érezze magát minél inkább nagyon jó nőnek, és aztán én élvezem a gyümölcsét :-) és, ha én teszek valakinek kétértelmű megjegyzést, akár egy karsimogatást, attól még nem fogom meg...ni a kollégát, csak érzem rajta, hogy sokkal jobb hangulatban dolgozik, ami engem is segít a nap elviselésében néha
2014. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%
Valószínűleg megbocsátanám. Emberek vagyunk, hibázunk. Mondjuk a titkolózás elég rossz pont, de másrészről szerintem ritka az a házasság, ahol soha nem történik semmi ilyesmi. A lényeg, hogy tudni kell megbeszélni és kezelni a helyzetet.
2014. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
Nagyjából 12-sel értek egyet. És szerintem a munkahelyi ártatlan flörtöket nagyon ki se lehet kerülni, sztem nem is kell. Nálunk is vannak kis odaszólogatások, a férjeméknél is. Ahol férfiak és nők együtt dolgoznak, és jó a hangulat, ott ez sztem gyakori. Nekem eszembe sem jut emiatt féltékenynek lenni. Egyrészt pont azért mert nálunk is mennek ilyenek, másrészt teljesen bízom a párom ítélőképességében. Viszont a tapizás, puszilgatás nálam már nem fér bele a szokásos munkahelyi flörtbe. Úgy érzem,h Te nem bízol a párodban, és vsz erre meg is van az alapod a leírtak alapján. Úgyhogy ebben a kapcsolatban ez a fő probléma, nem ez az aktuális flörtpartner. Nem hiszem,h így belevágnék egy házasságba. Végig gondolnám,h egyáltalán eljön-e az az idő, amikor fenntartások nélkül meg tudok ebben az emberben bízni. Ha ezt szinte elképzelhetetlennek érezném, én hagynám.
2014. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mi számít flörtnek?

Odaszólogatás, viccelődés, egymás húzása nekem nem, szóval az simán belefér.

De a táncközbeni tapizást és puszilgatást én már nem nevezném ártatlan flörtnek. Persze ez sem biztos, hogy válóok, de ha nem hajlandó megbeszélni és ködösít, meg hazudozik, akkor lehet belőle szakítás.

2014. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én ezeket már nem bocsájtanám meg, mert ahogy írtad: ez egy folyamat volt. Lehet hogy nem volt több, de a folyamatossága miatt ez nem fér bele. Bár sose jó takarózni az itallal, ez inkább csak mese habbal.
2014. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval értek egyet. Ha egyszer történik ilyen, és utána fátylat rá, akkor is nehezen nyelném le, hogy más puszilgatja, ölelgeti, fogdossa a vőlegényemet. De így, hogy nem egyedi eset, nem nagyon tudnék megbízni benne.

A párodat senki nem kényszerítette arra, hogy ezt eltűrje. És mi van, ha a kolléganő később többet is akar? Akkor azt is hagyni fogja?

2014. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A fogdosás nekem sem férne bele, de egyébként az én párom folyamatosan flörtöl minden nővel, a telenornál, mikor számlát fizet, a sparban az eladóval, MINDENKIVEL. Engem nem zavar igazán, sőt állítólag én is mindenkivel flörtölök, pedig eskü nem direkt csinálom, fel sem tűnik... szóval én nem szólhatnék egy szót sem ezek szerint :) De a fogdosás tényleg sok.
2014. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!