Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért mondják még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják még mindig sokan, hogy ha köves gyűrűt kapott a lány, akkor nincs eljegyezve?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 21:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

"Ez a köves gyűrű csak újabban, Amerikából átvett szokás.

Vidéken még nem "gyűrűzött be". Inkább csak a jobbmódú embereknél.


A válasz 21%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad."


Mint mondtam, 62%-os úr írja minden kérdéshez ezt oda :)

2014. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

Én sem értem, pedig mi is karikagyűrűvel jegyeztük el egymást..


Szerintem ahjoz ogy valakik jegyesek legyenek nem kell gyűrű..a házssághoz sem kell...

Az egész nem ezen múlik

2014. febr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%

Mert irigyek, és szeretnek kötekedni :)

Nekünk az esküvő előtti napokban lett meg a gyűrűnk, addig egyikünknek sem volt. Akkor mi most nem voltunk jegyespár? :D

2014. febr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%
Azért, mert ostobák és maradiak. Magyarországon a köves gyűrű adása nem a hagyományos eljegyzési forma, de a Világ igen sok országában éppen ez az, ami az eljegyzést mutatja. A HÁZASSÁGI gyűrű a karikagyűrű.
2014. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
11: Tévedés. Angliából vett szokás, többek között Amerika is onnan vette át.
2014. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezzel ezen az oldalon találkoztam már, és én sem értem, hogy miért ne lenne valaki eljegyezve ha "csak" köves gyűrűje van. Az én családomban és a körülöttem lévők így jegyzik el egymást, nálunk ez megszokott. Nyilván ahány ház annyi szokás, mindenki másképp követi a hagyományokat. De az eljegyzéshez még a gyűrű sem fontos, sokan vannak akik az esküvőig abszolút nem is hordanak semmiféle gyűrűt. Sőt, a házasságkötéskor sem szükséges a gyűrű felhúzása, olyanok is vannak akik az esküvő után sem hordanak gyűrűt és nincs is nekik.
2014. febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egy eljegyzés ,csakis két emberre tartozik ,tök mindegy milyen gyűrűvel ,köves/karika; (vagy akár anélkül)történt meg a lánykérés ,egyik sem von le a másik értékéből ,jelentőségéből .

[link]

2014. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

És ahhoz mit szólsz, hogy ugyan férjnél vagyok, karikagyűrűt viselek, de ez a gyűrű csak hobbi gyűrű, mert nem látszott, hogy asszony vagyok(dehát nem is viselsz gyűrűt).

Nekem speciel jegymedálom van.

2014. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
61%

FALUSIAK!!!

Ők mindenbe bele kötnek.... :-j

2014. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!