Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szóval...kb 5 éve vagyunk együtt,egy fél éve már megszeretném kérni a kezét.

2 évvel fiatalabb nálam,vicces,okos,kedves,játékos,és néha-néha szereti a romantikát,de nem igényli-vagyis ahogy észrevettem:D


Eljegyzési gyűrű

Hát férfiasan bevallom,hogy mint a legtöbben,nem voltam ékszerboltba,hanem a google-be beírtam,hogy eljegyzési gyűrűk online rendelés,és ezekre szűkítettem a listámat:

1.: [link]

2.: [link]

vagy még arra is gondoltam,hogy egy medállal kérem meg a kezét....az szerintetek milyen?


Hol kérjem meg a kezét?

1.:Ahol volt az első randink-ezt hét szent,hogy nem jegyeztem volna meg,ha nem abba a mekibe járnék minden héten.

2.:Valamilyen parkba

3.:Moziba


Hogy kérjem meg a kezét?

Arra gondoltam,hogy valamilyen vicces verssel,de semmi képen a hagyományos szöveggel...erre ötletek?


Köszönöm mindenkinek aki segít!!:)


23/f



2014. márc. 8. 19:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Ha otthon kéred meg a kezét, szerintem az sem lenne olyan hülyeség, ha eltűnnél egy 5 perce, és öltönyre vátlanál, aztán meglepnéd vele így! :)
2014. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Ezek kozul szerintem az elso, de nekem meg jobban tetszene egy ilyen, ha mar mindenkepp ket szinut sarga arany hangsullyal szeretnel

[link]


A lanykereshez en is a parkra szavazok, meki, mozi semmikeppen. Esetleg lehetne este a varban, vagy a Citadellanal, a kivilagitott varossal az eleg jo helyszin, ha pestiek vagytok.


Szerintem az elvicceskedes egy ilyen alkalomnal nem olyanj jo, pedig alap jaraton en is szeretem, de ilyenkor inkabb arrol beszelj, hogy miert fontos neked o, mit ad neked az, hogy az eletedben van, es miert szeretned egyutt leelni vele az eleted.

2014. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

A gyűrűk közül egyik sem túl szép, mindkettő nagyon kemény, merev, fémes, modern, határozott. Nem igazán tudom, hogy fejezzem ki. Egyszerűen olyan hideg. Egy férfiasabb jellemű nőnek tudnám csak elképzelni igazából.


A helyszínek közül a mozi nagyon rossz ötlet, az első randitok meg nem tudjuk, hol volt. Attól is függ.


A park önmagában jó ötlet, de figyelj rá, hogy kettesben legyetek, ne 100 ember között a tömegben, úgy hogy mellettetek 3 méterre lángoson csámcsog valaki 2 méterre a másik irányban meg sikítozó kisgyerekek nyalják a fagyit :)


Én ha lehet, inkább nem is feltétlen parkban gondolkodnék, hanem egy kiránduláson valami szép, természetvédelmi területen, piknikkel egybekötve... vihetsz magaddal a hátizsákban pokrócot, egy üveg pezsgőt is.


A vicces verset szerintem felejtsd el szintén, elég szánalmasan hangzik. A medál szintén furcsa lenne.

2014. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Elnézést, most látom, hogy a mekibe...ez valami szörnyű, ne.
2014. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Nem nagyon hord ékszereket..:)


#12.: neki ez túl giccses lenne...


köszi a segítséget,és igazából nekem az 1-es sokkal jobban bejött,most legalább páran megerősítettek benne,hogy nem olyan szörnyű...:))

2014. márc. 9. 19:25
 16/30 A kérdező kommentje:
hogy hol legyen,azon még gondolkozok,és majd leírom...:)
2014. márc. 9. 19:26
 17/30 A kérdező kommentje:
[link] ezt mér csak most találom meg,mikor már megrendeltem a másikat?!:\:d
2014. márc. 10. 19:00
 18/30 anonim ***** válasza:

:D

Karikát majd szerintem együtt válasszatok, jobb egy rendes kísérőgyűrűvel megkérni az ember lányának a kezét:) Úgyhogy nagyon jól tetted, hogy megrendelted az elsőt:)

2014. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
#18:lehet lebeszélem vele,hogy legyen ez a karikagyűrűnk :D áhhh:ddddd
2014. márc. 10. 19:19
 20/30 anonim ***** válasza:
Elég beteg, de poén :D Mondjuk nekem nem kéne a hatalom gyűrűje karikagyűrűnek, a felirat nélkül is a hatalom gyűrűje lesz... :D :D :D
2014. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!