Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szóval...kb 5 éve vagyunk együtt,egy fél éve már megszeretném kérni a kezét.

2 évvel fiatalabb nálam,vicces,okos,kedves,játékos,és néha-néha szereti a romantikát,de nem igényli-vagyis ahogy észrevettem:D


Eljegyzési gyűrű

Hát férfiasan bevallom,hogy mint a legtöbben,nem voltam ékszerboltba,hanem a google-be beírtam,hogy eljegyzési gyűrűk online rendelés,és ezekre szűkítettem a listámat:

1.: [link]

2.: [link]

vagy még arra is gondoltam,hogy egy medállal kérem meg a kezét....az szerintetek milyen?


Hol kérjem meg a kezét?

1.:Ahol volt az első randink-ezt hét szent,hogy nem jegyeztem volna meg,ha nem abba a mekibe járnék minden héten.

2.:Valamilyen parkba

3.:Moziba


Hogy kérjem meg a kezét?

Arra gondoltam,hogy valamilyen vicces verssel,de semmi képen a hagyományos szöveggel...erre ötletek?


Köszönöm mindenkinek aki segít!!:)


23/f



2014. márc. 8. 19:46
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
#20:végül is a hatalom gyűrűje nem is olyan rossz szöveg gyűrűre...:D
2014. márc. 11. 18:04
 22/30 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2014. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
#22:az 1.-őt rendeltem meg,de még meg se jött :S:D
2014. márc. 27. 18:06
 24/30 Korkin ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Van előrelépés az ügyben? Esetleg megjött már az ékszer? Mesélj nekünk!

2014. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Igen,igen:)

Pont ma akartam írni.Igent mondott.Úgy egy hete.És ott se voltam.:D

*story time

Szóval megjött a gyűrű,és mint minden úriember én is a zoknijaim rejtettem el,egy zokniba amíg kitalálom,hogy mi legyen.Az nap reggel (Ő már nem volt otthon) akarok kivenni zoknit,és ott van a doboza.Kinyitottam.Egy papír bele volt gyűrve "hozzád megyek" felirattal.Este természetesen normálisan is megkértem a kezét.Igent mondott. Na mondom ezt szépen megcsináltam ...:D

2014. ápr. 16. 18:40
 26/30 A kérdező kommentje:
*közé
2014. ápr. 16. 18:40
 27/30 anonim ***** válasza:
Hát ez annyira jó sztori, ilyen egyedi eljegyzésről még nem hallottam, sok boldogságot Nektek!
2014. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
És végül hol kérted meg és mit mondtál?
2014. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

#27:köszönjük:)

#28:otthon...mivel már úgyis tudta...:)

2014. ápr. 17. 12:43
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Na az sokkal jobb, mint a mekiben, vagy moziban:) Grat, viseljétek a gyűrűt és egymás hülyeségeit is egészséggel és sokáig:)
2014. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!