Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tennél, ha a szüleid nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a szüleid nem akarnának elmenni az eljegyzési ünnepségedre?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel úgy döntöttünk, hogy még ha csak képletesen is, de feleség és feleség leszünk (lehet botránkozni, sokan teszik). A szüleim soha nem nézték jó szemmel a kapcsolatomat. Az általuk istenített nővérem teljesen elfogadott és próbálja győzködni őket, hogy jöjjenek el, de még neki sem megy. Fáj, hogy ennyire elutasítóak és nem akarják elfogadni, hogy én így vagyok boldog. Úgy érzem, hogy csak az unokájuk miatt tartják még velem a kapcsolatot. (A kisfiam egy buta tiniszerelem csodás eredménye, még mielőtt valaki kötekedne.)

2014. márc. 12. 07:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tudomásul venném és nem foglalkoznék velük.
2014. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem fogadnak el. Én sokat gondolkodtam ezen, de én arra jutottam, hogy nem lenne gondom vele, ha a gyerekem azonos nemű párt választana magának, de sajnos sokan képtelenek elfogadni ezt, és ha fáj is, akkor sem 'kényszerítheted rájuk', hogy elmenjenek. Ha ők nem fogadnak el téged, akkor neked kell elfogadnod az ő döntésüket sajnos. Talán idővel megbékélnek. Mármint sok idővel :)
2014. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hasonló cipőben járunk. Volt egy kapcsolatom lánnyal, meg előtte fiúkkal is, amik szabályosan rémesek voltak a lánnyal levő kapcsolatomhoz képest. Elmondtam a szüleimnek, teljesen ki akadtak. Utána szakítottam a lánnyal, mert nem mentek jól a dolgaink és a szüleim újra remélni kezdtek. Randiztam két pasival is, egyikükkel le is feküdtem, de még nem is nedvesedtem be, sikositót kellett használnunk és nem élveztem, teljesen nulla volt az egész. Egyszerűen nem izgultam fel rájuk, pedig tényleg jók voltak emberileg is meg minden. Szóval most ott tartok, hogy meg kell mondanom a szüleimnek, hogy mégis egy nő lesz később a párom és tudom, egyszerűen pontosan tudom, hogy sem az eljegyzésemre, sem pedig az esküvőmre nem fognak eljönni, sőt azt is megkockáztatom, hogy meg szakítják velem a kapcsolatot. De próbálom ezt elfogadni. Fájdalmas, de később végülis a párod, a társad lesz a családod. Ez vigasztaljon. Sok szerencsét és kitartást.

2014. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos vannak ilyen szülők. Duzzognak mert nem olyan párt választottál, aki szerintük neked tökéletes volna. Nem értik meg, hogy Te vele vagy boldog. Az én édesanyám is cirkuszolt. Kitagad, ha a mostani barátnőmmel maradok. Nagyon fájt, hogy ilyen elutasító. A bátyámnak megcsinálta a 100 vendéges esküvőt. A nővéremnek a 60 vendégeset. Az én barátnőmet meg, kidobta a házból. De ha én csak ővele érzem magam jól? Az őt nem érdekli. Sajnos vannak ilyen szülők. Elmarta otthonról, akit szerettem, aztán meghalt. Most itt vagyok egyedül. A lánynak meg már új kapcsolata és egy kislánya van. Nagyon fáj, amikor ezt teszi egy szülő. Döntés elé állítt. Ő vagy az a lány. Mindegy hogyan döntesz, Te mindenképen elveszítesz egy neked fontos embert.
2014. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!