Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak szerintem lett az eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem lett az eljegyzés egy kész vicc mostanság?

Figyelt kérdés

Nem az a célja, hogy az esküvőt úgymond előkészítse és egy kapcsolatot szorosabbra fűzzön, hanem csak egy közösségi oldal bejegyzés/mutogatás lett. Össze-vissza jegyezgetnek el mindenkit, pár hét után, együttélés nélkül, tizenévesen.

Egyik ismerőst csak azért jegyezték el, mert elfelejtette a tabit, és bumm terhes lett.

Egyikek kb fél év után, együtt sem laknak.

Másik pár már szakított 4×, mondjuk ők összeházasodtak, igaz a pasi csalja...

Mi az értelme ennek? A nők lettek hisztisebbek? Vagy a pasik akarják befogni a szájukat?

(aki szerint csak savanyú a szőlő, azok kíméljenek meg)



2014. márc. 28. 19:25
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%
Mert ez lett a menő. Mégiscsak menőbb facebookon, hogy menyasszony lett.
2014. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
98%
én már csak röhögök rajtuk. van egy ismerősöm kb 3 havonta más pasija van és 2 hét múlva már menyasszony. szerintem nem fogja fel hol rontja(ák) el
2014. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%

nem tudom.. az eljegyzést csak a közeli ismerősök tdták...a házasságról osztottunk meg...

de ennyi



amúgy sajnos igazad van..ilyen presztizs szerü lett az egész, mind a nők, mind a férfiak közt is, akármilyen meglepő


aztán mindenki sajnálkozik, ha szétmennek pár hónap múlva..de az egy biztos, hogy az esetek nagytöbbségében esküvő sosem lesz melőle...


persze kivételek vannak..


igazándiból a 20-23-as korosztályra jellemző szerintem,

vagyis én ezt tapasztaltam...az én korosztályom (27)ha hasonlót oszt meg, akkor kb fél éven belül lagzi van:)

bár az osztogatást nem értem

2014. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
99%

"aztán mindenki sajnálkozik"


Környezetnek ez a feladata. Eljegyzéshez gratulálni, szakításon, váláson csodálkozni és sajnálni még ha egyértelmű mindenki számára is.

2014. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
97%

4-es ez így van..


3-as

2014. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a 16 éves unokahugom már egy éve mondja, hogy az ő barátja nemsoká eljegyzi, folyamatosan bombázza facen a srácot gyűrűképekkel, komolyan már lassan letiltom, mert már nekem megy az idegeimre. Megkérdeztem a srácot is, a válasz annyi volt hogy ne idegesíts már te is ezzel, szóval kirobbanó örömmel fogadja ezt a lelkesedést. Én inkább azt látom, hogy tele van a hócipője... 15-16 éves kis fruskák ennyire tudnak unatkozni, suli könyvein meg a pókok futkároznak. 23/F -akit a barátnője 22 évesen sem nyaggat ilyenekkel.
2014. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
94%
Attól, hogy FB-n ez megy, lehet, hogy vannak akik normálisan teszik az eljegyzést, csak épp azért nem tud róla sok ember, mert volt bennük annyi, hogy nem posztolták rögtön FB-re mintha az lenne a legfontosabb. :)
2014. márc. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
88%
Valoban sokan azért akarják hogy mutogathassák....volt már akit letiltottam emiatt.Mikor az illető megtudta hogy nálunk volt eljegyzés(nem a fb-ról hanem mivel együtt dolgoztunk)akkor ő is kiharcolta és teleszorta a fb-t a gyürüs képeivel: gyürü az ujján,gyűrű a dobozban,gyűrűs ujja egy pohár bort fogva,gyűrűs kéz az autón,stb....de vagy 20 kép egymás után....na ez idegesítő....
2014. márc. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
83%

szerintem szánalmas..........


mással jegyben jár, velem meg kufircol ;)


szánalom a köbön

2014. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
76%

Én is szánalmasnak tartom... a 16 éves sógornőmnek is volt ilyen bejelölve. Sőt, még az is hogy házas, amikor 2 hónapot együtt élt a pasijával. Szakítottak. De amúgy is 2 havonta másik pasija van....


Mikor én fbre regisztráltam alapból a jegyességet jelöltem meg (mert akkor ott tartott a kapcsolatom.) tehát nem osztottam meg külön hogy engem eljegyeztek. Nevetséges is lett volna mivel nem akkor történt a lánykérés hanem jóval korábban.


Viszont a házasságot látták az ismerősök, (már akik nem voltak ott az esküvőn), mert átállítottuk a kapcsolatot ugye. Erre 1 hétre rá az egyik ismerős pár berakta hogy eljegyezték egymást....igaz, már 6 éve együtt voltak akkor , kapcsolatban bejelölve, viszont ismi mesélte hogy ő azt hitte hogy már 3 éve jegyesek:D na ez ciki volt...


Szóval ez a tipikus példája volt annak, hogy csak feltűnni akartak, mert ez 2,5 éve volt, de esküvőjük még mindig nem:P

2014. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!