Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek 7 éve boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek 7 éve boldog párkapcsolatban élek, viszont egy hete bejelentette a férjem, hogy már nem azt érzi, mint régen, össze van kavarodva?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 11:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Akkor ezek szerint csak te gondolod úgy, hogy ez egy boldog párkapcsolat. Ennál az összekavarodásnál azért gondolom van valami konrétabb ok is, azt kellene feltárnod a férjeddel.
2014. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
"össze van kavarodva" még is mitõl, talán valami uj lépett az életébe?Ezt kell tisztáznod.
2014. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy fogalmam sincs,hogy mi lehet a baj,annyira szép volt minden egyik héten még minden jó volt utána pedig csak ennyit mondott,hogy össze van kavarodva,nem tudja mit érez.azt tudni kell rólunk,hogy egy fiatal pár vagyunk,huszas éveink vége fele tartunk.egyikünk se volt bulizós fajta nagy harmóniában voltunk mindig is,viszont 1-2 hónapja felbukkantak régi barátok a párom oldaláról akiknek természetesen nincs párkapcsolatuk.azóta érzem egy kicsit ,hogy megváltozott,szerintem most jött rá,hogy milyen jó a barátokkal lazulni,viszont szerintem nem tudja kezelni ezt a helyzetet,hogy velem is legyen meg a barátokkal is.
2014. márc. 25. 11:17
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férfiak kényelmesek és ha csak tényleg nem valami eszméletlen sz@r kapcsolatban élnek, akkor ilyet akkor mondanak, ha van valakijük.
2014. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
akkor a barátok miatt van
2014. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Igen én is arra gondoltam,hogy van valakije.De azt mondta,hogy higyjem el nem erről van szó csak egyszerűen nem tudja most mit érez,viszont nem akarja,hogy szét menjünk próbáljuk meg megoldani ezt a problémát,viszont nekem folyamatosan ez jár az eszembe,mert azóta a beszélgetésen kívül,teljesen elhanyagol,ha megakarom ölelni,vagy hozzá bújni akkor kitér előle,viszont ha rákérdezek,hogy mi a baj akkor állandóan csak ennyit mondd,hogy nyugodjak meg nincs semmi baj.
2014. márc. 25. 11:27
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Valaki vagy elvette az eszét,vagy a barátok csalják magukkal.
2014. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Van neki, hidd el. Csak még nem tudja biztosan, mire számíthat az új nővel, azért nem mer 100 százalékosan eltaszítani magától, hogyha vele nem úgy jön össze, legyen hova vissza menni. :(
2014. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
Ha csak élettársak lennétek, akkor egy ilyen duma után önérzetes nő kirakja a férfit. Ha kivitelezhető az, hogy pár hétre szétköltözzetek gondolkodni, akkor tegyétek azt, ha nem, akkor egyikőtök (lehetőleg a férj) költözzön a kanapéra.
2014. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nekem is tényleg ez volt az első gondolatom,viszont annyira nem ilyennek ismertem meg őt egyszerűen nem tudom elhinni,hogy egy nő lenne az ügy mögött.természetesen nem vagyok bolond akármennyire is szeretem,biztos hogy nem tudnám neki ezt megbocsátani.Köszönöm a válaszokat!!!!:)
2014. márc. 25. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!