Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jogosan buknék ki lelkileg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan buknék ki lelkileg?

Figyelt kérdés
5 és fél éve vagyunk együtt. Már többször hitegetett, hogy megkér. Január elején megint szóba került a téma, úgy tűnt most talán tényleg komolyan gondolja. Azt is megbeszéltük hogy jövőre lesz az esküvő. Mindegyőnk hagyomány kedvelő és teljesen megbeszélt dolog számunkra, hogy édesapámtól kér meg előbb. Sajnos időközben úgy hozta a sors, hogy édesapám nagyon megbetegedett szinte állandóan kórházban van, úgy néz ki a jövőhetet itthon tölti, de utána újra kórházba kell mennie kezelések miatt. A párom is tudja jól, hogy ha elkezdik apukám kezelését utána teljesen lefog gyengülni. Magyarul vagy jövőhéten elkér édesapámtól vagy nem igazán lesz már rá alakalma egy éven belül. Mostanában rákapott a bulikra. Úgy érzem nem fog megkérni. Már annyira sokszor hitegetett, hogy félek teljesen ki fogok bukni, most amúgy is nagyon nehéz nekem apa miatt:(
2014. ápr. 9. 12:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

A le gyengülés miért akadálya a lanykeresnek? Amúgy szerintem nem akr házasodni....

Apukadnak jobbulast.

2014. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
ha elkezdik a kemot nem fogja magát jól érezni, emiatt szeretném ha még most sikerülne.
2014. ápr. 9. 12:12
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Úgy tűnik nem akar házasodni, hiszem még megkérni sem akar, ami nem kötelezné rögtön a házasságra.

Sajnálom :(

Én nem is vágynék így házasságra, lánykérésre. Annak nem ilyen kényszernek kéne lennie, hanem mindkét fél számára örömnek.

Komolyan elbeszélgetnék vele, hogy mik a tervei a jövőt illetően.

Egyébként hány évesek vagytok? Mert szerintem ez is számít.

2014. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy pár hete voltunk helyszínt nézni is
2014. ápr. 9. 12:16
 5/25 A kérdező kommentje:
22 és 26
2014. ápr. 9. 12:17
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Az érdekes :D

Előbb az esküvő szervezés és utána az eljegyzés?

Ha ez már ennyire eldöntött dolog, hogy lesz esküvő, akkor szerintem mondd el a párodnak, hogy neked fontos, hogy apukádtól kérjen meg, ezért úgy kéne időzíteni, hogy ez kivitelezhető legyen, hiszen ő is tudja, hogy apukád milyen egészségi állapotban van.

2014. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Hát így az életkort látva, azért újra felmerül bennem, hogy ő ezt nem akarja igazán.

Gondolom első komoly kapcsolat. Ha most rászokott a bulizásra is, akkor még szórakozni akar, talán úgy érzi, hogy valami kimaradt az életéből azzal, hogy ilyen fiatalon végig egy komoly kapcsolatban volt.

2014. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Sokat buliztunk együtt is nem hiszem hogy ez a gond. Elmondtam neki is hogy ha meg akar aputól is kérni, akkor akkor tud csak. Nem szólt rá semmit
2014. ápr. 9. 12:23
 9/25 A kérdező kommentje:
A családjának is bejelentette már, hogy jövőre esküvő.
2014. ápr. 9. 12:23
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Hát nem tudom, ha az én apán lenne rákos, akkor pont azon aggódnék, hogy lesz-e ideje a páromnak megkérni a kezem a kemó előtt....


De amúgy is: ami nem megy, azt minek erőltetni? A párod nyilván baromira akar házasodni, ha évek óta csak "hitegetett". Te eleve nyomás alá helyezed, kb. kihisztized a lánykérést, ami pláne ebben a helyzetben hangzik marha szarul: apámnak jövő héttől kezelése lesz, szóval menj oda hozzá azonnal, akárhogy érzi magát és azonnal kérdd meg tőle a kezem, ha nem teszed, te vagy a szemét. Na?


Gondolom első kapcsolatod,azért ragazskodsz hozzá ennyire, de hidd el: az életben nem fog elvenni Téged. Ha akarná, 5 év alatt bőven megtehette volna.

2014. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!