Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen esetben helyes az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagyok, a párom(f)25. Együtt dolgozunk külföldön, fél éve együtt élünk, egyébként 5 éves a kapcsolatunk.

A párom megkérte a kezem. Én igent mondtam.

A párom szülei felajánlották, hogy mivel emeletes házuk van de csak a földszintet tudták megcsinálni, és mivel úgyis ő örökli a házat, készítsük el a felső szintet és ez előtt a nevére íratják a házat. Így egy éven belül lesz otthonunk.

Így mi úgy látjuk, hogy megpecsételjük érzelmeinket az eljegyzéssel. Csak hogy ne legyen félreértés, tudok főzni, én takarítok, mosok, szóval készen állva érzem magam e téren is. A gyűrűket és az eljegyzési vacsorát is mi álljuk.

Ti ezek alapján hogy látjátok?

Biztos vagyok magamban csak kíváncsi vagyok, mi jut eszébe az embereknek ilyesmi hallatán...

A komoly, értelmes válaszokért köszönetem. :-)


2014. jún. 23. 22:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Az én véleményem az, hogy fél év igenis idő, még ha nem is egy évszázad. De hisz soha nem lehet kiismerni egy embert. Mindig tud okozni meglepetést, hiába ismerik 50 éve.

A házzal kapcsolatban szinte mindegy, hogy ott lakunk fölöttük, vagy 2 házzal arrébb építenénk. Így is, úgyis gyerekük marad a párom amíg élnek. És magánszféra is marad, amitől fölöttük élünk, hisz külön bejárattal, külön konyhával és rezsivel el tudjuk határolni magunkat. Segítenipersze biztos fog kelleni de ugyanúgy nekünk is,,,

2014. jún. 24. 17:13
 12/12 anonim ***** válasza:
Ki lehet ismerni, de nem árt 2-3 év együttélés hozzá. Főleg a gyerekszerelmeknél, ahol az első 3-5 év azzal telt, hogy heti 2x elmentek fagyizni.
2014. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!